Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A Windows 10-nek van ez a kis...

A Windows 10-nek van ez a kis "noticifation" blokkja, ahova be pakolja az éretsítéseket, meg innen érhetjük el az olyanokat mint bluetooth, fényerő, hotsop, table mode, és stb. Hogyan küldhetnék oda értesítéseket, vagy csinálhatnék funkciógombokat?

Figyelt kérdés
2019. márc. 31. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Az hotspot, tablet mode

Milyen nyelven tudsz programozni?

2019. ápr. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ügyes, észrevette hogy elütöttem este 10kor két pár billentyűt :D

Ha már én vagyok a kérdező, illene leírni, mik a lehetőségek, nem pedig pofátlanul visszakérdezni hogy "HÁDDEMIMEGY?".

DE akkor kérdésedre a válasz: Az, hogy valaki tud programozni valamilyen nyelven, relatív, sőt, ahogy te kérdezted, annyit tudok írni hogy Igen :D Mihez képest *tud*? Annyit max hogy console.writeline("ASD")? Vagy egy olyan programot ami felcseréli az adott fájlban a szavak első és utolsó betűje közötti betűket (ha Console alaklmazásról beszélünk)? Vagy [...] számtalan lehetőség van :D A kérdésemre ne kérdéssel, hanem egy lehetőséggel válaszolj. Egyértelmű, hogy ha Ilyen szinten tudnék programozni, nem tenném fel itt a kérdést, hanem megcsinálnám azonnal :D

2019. ápr. 1. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:

#OFF

Kedves kérdező. Ha komolyan gondolod a programozást, akkor jobb, ha hanyagolod az ilyesfajta visszaszólásokat. Mivel a technológia folyamatosan fejlődik, ezért mindig kommunikálni kell. Normálisan, ember módjára. Ha valakinek nem teljesen tiszta a kérdésed, akkor konkrétumokkal alátámasztani, esetleg példával, egy olyan is jó lett volna, például hogy "javaban már csináltam ezt-azt", mert akkor rögtön tudott volna az első válaszoló is segíteni.


Megjegyezném, hogy van ez fordítva is, amikor a válaszoló ír egy szándékosan provokatív választ, mert már elege van a kezdő buta kérdésekből, de őt sem kell félteni, rá is vonatkoznak a kommunikáció alapvető szabályai.


#ON

Még mindig fogalmunk sincs pontosan milyen megoldásra vársz, így több linket is küldök:


Python: [link]

Java: [link]

c++: [link]

c#: [link]


Ha nem kielégítő a válaszom, akkor sajnálom, ennyi információból idáig tudtunk eljutni.

2019. ápr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az agresszív kismalac kérdez :)
2019. ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!