Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Az Evosoft-hoz tényleg elég...

Az Evosoft-hoz tényleg elég buborékrendezés-szintű tudás, hogy valaki állást kapjon?

Figyelt kérdés

A hup.hu-n olvastam az "Evosoft Hungary - milyen munkahely?" topicot ( [link] ), ahol az egyik felhasználó többek között az alábbit írja: "[...] Az evosoftnál is kb egy buborékrendezést kellett táblán megcsinálni meg angolul beszélni... [...]". (A teljes hozzászóláshoz vezető permalink, hogy ne kelljen keresgélnetek: [link] #comment-2204622 )



Tényleg elég körülbelül ilyen szintű tudás az Evosoft-hoz, hogy felvegyék a delikvenst (Természetesen nem senior pozícióba, hanem gyakornoki vagy junior pozícióba. Továbbá, ha a csapatban történő dolgozás képessége/affinitása, motiváció és tanulási szándék is megvan az illetőben, of course.)? Nincs még pontos, mély, átfogó ismeretrendszerem az IT állások követelményrendszerét illetően, ezért kérdezném azokat, akik valamilyen szinten érintettek vagy rálátnak erre, hogy ez milyen mértékben valós, elsődlegesen Budapestre vetítve.


A válaszokat előre is köszönöm!



2019. ápr. 2. 09:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%

Én nem tudom mit jelent az, hogy "buborékrendezés-szintű" tudás.

Egy buborékrendezést egy takarítónő is be tud magolni.

2019. ápr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Buborékrendezés-szintű tudás: Lényegében az alapvető algoritmusokkal már tisztában van és érti is, erre akartam célozni ezzel. 🙄
2019. ápr. 2. 10:59
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
jelentkezz és megtudod
2019. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha support szintu melora jelentkezel akkor nem olyan nagyok az elvarasok. Fejlesztonek egy rendezesnel viszont joval tobbet kell tudnia.
2019. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

#4:

Tudom, hogy egy fejlesztőnek többet kell tudni egy rendezésnél, de ha valaki ismeri valamennyire a .NET frameworkot (például Console App, WPF), algoritmikusan gondolkodik és ismeri/érti a fontosabb algoritmusokat, ismeri az UML-t/Jackson-ábrát, tudja valamennyire az SQL-t (C# esetében még a LINQ-t), tud legalább középfokon angolul, motivált, akar tanulni, legalább affinitása/akarata van csapatban dolgozni, akkor csak van esélye bekerülni, nemde? 🙄

2019. ápr. 2. 15:39
 6/25 anonim ***** válasza:
53%
De.
2019. ápr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Thanks.
2019. ápr. 2. 15:43
 8/25 BeniMilan válasza:
100%
Szia, én jelentkeztem hozzájuk NIK egyetemi éveim végefelé, de válaszra se méltattak, szóval egyrészt ne keseredj el, ha te is így jársz, ha meg nem jársz így akkor örülj neki majd :D
2019. ápr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

#8:


Köszi. :D


Mennyire volt szakmai tapasztalatod a jelentkezéskor? Volt valami projekted, amit "felvillanthattál"? :)

2019. ápr. 2. 17:11
 10/25 BeniMilan válasza:
100%
Saját projektjeim voltak, meg egyetemiek, de szakmabeli tapasztalatom nem volt.
2019. ápr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!