Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyire jó a udemy oldalán...

Mennyire jó a udemy oldalán található Complete C# Unity Developer 2D: Learn to Code Making Games kurzus és erről milyen igazolást kapok?

Figyelt kérdés
Ezt egy ismerősöm ajánlotta aki eggyel felettem jár.(10.-es vagyok infó szakon)

2019. ápr. 22. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazolást semmilyent, valami online plecsnit max ami a kutyát nem érdekli. Közel 58 ezer értékelése van, szóval valszeg nem rossz. Kérdés, mire kell neked? C# alapokhoz vagy már 2D-s játékfejlesztéshez? 12 euró nem sok érte, bele tudsz nézni a videókba, hogy érted-e egyáltalán, amit mondanak, ha igen és érdekel, akkor meg vegyed nyugodtan.
2019. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm a vállaszat. A másodiktól meg megkérdezném hogy miért lennék idióta ha további megerősítést kérek?
2019. ápr. 22. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 Nem én írtam hogy az vagy, de tény, hogy ha egy csomóan írnak róla valamit a saját oldalán, akkor nem tudom hogy mire vagy kíváncsi itt, ahol valószínűleg sokkal kevesebben hallottak róla.


Hiába vannak nők a nőgyógyászaton, nem járunk oda csajozni. :)

2019. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont olyan igazolást kapsz egy Udemy-s kzrzus után, mint amilyet kapnál egy programozást oktató YouTube videó megnézése után. Semmilyet, mert egyik sem iskola vagy hivatalos felnőttképzés.
2019. ápr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Minek neked igazolás? Az ilyen hobbi Unity-s bohóckodásnak köze nincs a komoly játékfejlesztéshez, az ott indul, hogy kemény matek alapok meg pár év tapasztalat. Nincs az a cég aki egy ilyen "igazolást" ne röhögne ki. Akkor meg úgy mégis minek, villogni a haver előtt, hogy ki tudtál pengetni pár eurót? Hát nem nagy dicsőség...
2019. ápr. 23. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Igazolás, LoL
2019. ápr. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es, legyen már annyi sütnivalód hogy nem írsz baromságokat

a unity egy game engine, ahol nem kell kemény matek, de még is lehet pofás kis játékokat csinálni.

de van például az assasin's creed, ahol saját engine-t írnak. na oda kell a kemény matek!

2019. ápr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!