Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ti igy egyetem elott akik...

Ti igy egyetem elott akik informatika szakra mentek nem izgultok, nem feltek a matektol, esetleg a programozastol?

Figyelt kérdés

Van valami tapasztalat programozas teren?

En php-zom kb 5 honapja,mas nincs kisse izgulok mert mi lesz ha nem megy, mert az oop resze nem megy a dolognak


2019. ápr. 26. 19:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemi programozás oktatás ott indul, hogy "Ez a függvény. Ez a ciklus". A matek meg... nos, az matek, de igazából ott is javarészt tételeket meg bizonyításokat kell tudnod megtanulni, kellő energiabefektetéssel teljesíthető.
2019. ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a második félévemben vagyok, az elsőt bukás nélkül teljesítettem, de még mindig félek a matektól :D Elég kemény szerintem, sosem voltam a legjobb matekos, de valóban nem teljesíthetetlen.


OOP-t a második félév előtt nem fogtok venni szerintem, legalábbis mi nem vettünk. A programozással mondjuk nekem sose volt problémám, mert középsuliban is bőven programoztam már.


Melyik egyetemre mész, ha szabad kérdeznem?

2019. ápr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

lehet a 0-ról indul de olyan sebességgel fog haladni az oktatás hogy aki 0 tudással kezdi az nem valószínű hogy bentmarad


érdemes előre tanulni azokat a nyelveket amiket ott oktatnak


az oop nem könnyű, nekem az megértése nem okozott gondot viszont az alkalmazása (program írása oop szemlélettel) igen

2019. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

PTE MIK.

Az a legnagyobb félelmem,hogy estin érettségizem,és félek ha felvesznek nem leszek olyan jó matekból mint a többi aki folyamat nappalin tanult,több időt energiát tudott beleőlni, egyetemen már nappalin lennék/leszek.

2019. ápr. 26. 19:46
 5/19 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Azon ne izgulj, hogy nem leszel olyan jó, mint a többiek. Én kettes voltam matekból egész életemben, csak érettségi évében vettem komolyan, és így is megoldom valahogy.

2019. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Egyetem előtt kicsit sem féltem, magabiztos voltam.

Hamar kigyógyultam ebből, miután prog1-en harmadszor mentem át, matekokból meg szintén sokadik alkalomra :D

Bár pte-n van pár ismerősöm, és szerintem eléggé óvodás szint (bme-hez képest biztosan)

2019. ápr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

"Bár pte-n van pár ismerősöm, és szerintem eléggé óvodás szint (bme-hez képest biztosan)


"


kifejtenéd?

2019. ápr. 26. 19:57
 8/19 anonim ***** válasza:
#7 Arra gondol, hogy a BME-n keményebb az anyag és a számonkérés is, nem véletlenül az számít egyik legnevesebbnek ezen a területen (is) az ELTE mellett (ami inkább a nevének köszönheti a dolgot, mint az oktatás minőségének). A PTE-ről nem tudok nyilatkozni, azt tudom, hogy vidéki programozás oktatásban még a Szegedi Tudományegyetem ami kiemelkedőbbnek számít. Igazából sokat nem számít hol végzel, szerintem.
2019. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%

#7 vagyok.

Arra utaltam, hogy van például olyan srác, aki tőlünk 6odik analízis vizsgán kirepült. Átment a pte-re, 5ös mindenből. Mellesleg attól hogy könnyebb nektek, nem biztos hogy rosszabb, egyetem mellett is több cégnek is programoz :)

2019. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%
ha 5 hónapja phpzol és nem megy az oop elég gáz vagy.
2019. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!