Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Green Fox Academy vélemények?

Green Fox Academy vélemények?

Figyelt kérdés
[link]

2019. júl. 4. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem óccó...
2019. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább az A&K, ha nem akarsz 15-20 fős csoportot.
2019. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
voltam nyíltnapon, finom pizzát adtak
2019. júl. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
31%
2019. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
76%
Hali, nekem van ismerősöm, aki járt oda. Úgymond beépített emberük volt, promo videókban is szerepelt. Ő maga mondta, hogy egy nagy szar az egész, pontosan azért amit a cikk is ír. De arra már késő volt, mert sok pénzük benne volt. Bejczi Bálint, facebookon szerintem válaszol ha érdekel.
2019. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon durva hitelrontás ez, nulla hivatkozással. Nem ismerem őket, csak megjegyzem a tényeket.
2019. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
61%
Mindenki döntse el maga hogy ez hitelrontás e.. Ha én hallom Piri nénitől, hogy Xy burkoló szar munkat vegez, trogerkedik, nem hívom. Ez ilyen dolgok már csak ilyenek, szájról szájra tejednek.. 🧐
2019. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy se nyilatkozhatnak névvel, mert megsértik a szigorú titoktartási szerződést amit aláíratnak velük, és így durván beperelhetik...

De miért kell ez a titkolózás, ha tényleg olyan jó a képzés!? ;-)

2019. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
De ha ennyien elégedetlenek és nem kapták meg, amit ígértek és nem hazudnak, akkor miért nem perelnek nyíltan? Méltatlan az egész. Szerintem ez csak 1 max 2 ember, jó kapcsolattal.
2019. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
19%

Akkor legyen egy olyan hozzászólás is aki elvégezte:

Nekem fullosan bejött. Alapból is a témában mozogtam de a GF adta meg az igazi lendületet. 2 éve boldogan fejlesztek, és még pár évig így is fogok tenni. Több barátom is elvégezte és egytől egyig bejött nekik. Az én osztályomban is volt olyan akinek nem vált be annyira, viszont 20-ból csak 1 van aki nem tudott elhelyezkedni.

2019. nov. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!