Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A szamitogep programozas...

A szamitogep programozas muveszete Knuth, velemenyek?

Figyelt kérdés

Letoltottem a konyvet, mert annyira istenitettek mindenhol. De szerintem akkora egy f*s konyv meg maga a szerzoje is oldalakat ir olyan hulyesegekrol hogy a pitagorasz tetel igy meg ugy, ezt bebizonyit azt bebizonyit ezt levezeti meg azt levezeti (de ertelmetlen elmeleti dolgok amiknek semmi haszna nincs)! Nagyot csalodtam benne!

Kivancsisagbol beleugrottam a listakhoz, fakhoz, de ott is ugyanez van, oldalakat tolt meg rizsaval amikor a lenyeg elmondhato 2-3 sorban meg egy szemlelteto keppel! Ugy tunik nekem mint valami oldschool matematikus, nekem nem jott be a konyv egyaltalan!


2014. dec. 2. 23:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Ugy tunik nekem mint valami oldschool matematikus"


Mert az is. Áú! Ez fájt. Szerintem nem érted miről szól az a könyv, és ha ismernélek valszínűleg nem javasolnám neked. Amúgy érdekes könyv a legkevésbé elvont matematikai könyvek egyike amit olvastam.

2014. dec. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

A könyv címe : " A számítógép - programozás művészete " nem "hogyan tákoljunk össze foshányás kódot, amiért bármely jobb érzésű programozó 3,1415csán rúg minket".

Programozóknak szól, nem balfsz script-kiddieknek. Te nyilvánvalóan az utóbbi csoportba tartozol. Szart se tudsz, de azért nekiállsz fikázni.


És sem a fákat, sem a listákat nem lehet 3 sorban elmondani. Még felsorolni sem, nemhogy elmagyarázni. Ennyit a hozzá(nem)értésedről.

2014. dec. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 tabaki ***** válasza:
Honnan töltötted le? Hadd csalódjak én is.
2014. dec. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez egy elméleti könyv, nem receptfüzet. Ha neked az utóbbi kell, keress olyat. Ennyi.
2014. dec. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#2 sajnalom ha neked ez eleted legnagyobb konyve, amin napokat csamcsogtal hogy megertsd, mert en vagyok csak egyedul akinek konnyu volt es 2-3mp alatt levezettem a feladatokat fejben, amin te orakat kinlodtal.
2014. dec. 3. 11:29
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most az a bajod hogy rövid volt?
2014. dec. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

> en vagyok csak egyedul akinek konnyu volt es 2-3mp alatt levezettem


Furcsa világnézeted van. Vagy ügyesen körbekérdezted az összes olvasót. Ha utóbbi, akkor grat, ha előbbi, akkor a farokméregetéssel menj vissza az oviba, mi ezt már kinőttük. :)


> levezettem a feladatokat fejben, amin te orakat kinlodtal.


Az istenkomplexusod meg (láttad, az ismeretlen ember ismeretlen időben/helyen mennyit kínlódott) megmosolyogtató. :)

2014. dec. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 tabaki ***** válasza:
Engem tényleg érdekel, hogy honnét lehet letölteni. A guglival egyetlen fejezetét sikerült előbányásznom.
2014. dec. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

# 5/8 Időpont ma 11:29


Szerintem előbb a központozást tanuld meg. Utána jöhet a tagolás. Majd extraként az ékezetek (nem, nem mentség sem a telefon, sem az, hogy más van a billentyűidre írva). Ha ezek megvannak, utána jöhet tanulj meg fogalmazni. Na, és ha ezek is megvannak, utána beszólhatsz nekem kisember. :-)

2014. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"mert en vagyok csak egyedul akinek konnyu volt es 2-3mp alatt levezettem a feladatokat fejben, amin te orakat kinlodtal"


Figyelj, én hiszek neked. Ha ennyire vágod a számítógép programozás művészetét/elméletét és akkor már gondolom gyakorlatát is, nyugodtan írhatsz egy hasonló kaliberű könyvet, vagy bármilyen publikációt, akár kizárólag elektronikus formában. Szívesen m̶e̶g̶v̶e̶s̶z̶e̶m̶ letöltöm a netről és elolvasom.

2014. dec. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!