Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik blogot érdemesebb...

Melyik blogot érdemesebb választani? A blog.hu-t, vagy a blogspot.com-ot?

Figyelt kérdés
2020. febr. 21. 22:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Mindkét oldalon van saját blogom, de tavaly még csak a blogspot.com volt csak. A látogatottsági statisztikák alapján az írásaim nem jutottak el sok emberhez. Ezért most kísérleti jelleggel a blog.hu-n is csináltam saját blogot ugyanazzal a névvel, témával, és a másikhoz hasonlóan hobbiszínten szeretnék blogolni. Úgy gondoltam, hogy idén "versenyeztetem" egymással a két oldalt, és azt tartom meg, amelyiken több embert érek el... Vagy annak is van értelme, hogy mindkettőt párhuzamosan működtetném a jövőben, és egyiket sem törölném? Olyan blogot akarok, ami külsőre is jól néz ki, és sokan is olvassák...
2020. febr. 21. 22:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nemzetközi forgalmat akarsz, akkor a blogspot.com a nyerő. Ha idehaza szeretnél több olvasót, akkor inkább a blog.hu - főleg ha sikerül elérni, hogy szemlézze az index.
2020. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A blog.hu n, kizárólag pénzért rakják ki a posztokat az indexre, nem is kertelnek, asszem így fogalmaznak "van az a pénz".

50 ezer egy napra, meg ilyesmi lehetőségek vannak ott. Esetleg belsős körökből kirakják valami ismerősüket..


Nem tudsz egyedi egyedi mobilnézetet sem csinálni.


De hogy melyik a jobb a kettő közül?


Az szerintem függ a témádtól is.


Ha meg két helyen blogolsz egyszerre, ugyan azokat teszed közzé, a kedves google az egyik, vagy mindkét oldaladat büntetni fogja, nem rakja be a találatok közé.

2020. febr. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"A blog.hu n, kizárólag pénzért rakják ki a posztokat az indexre, nem is kertelnek, asszem így fogalmaznak "van az a pénz"."


Ez hazugság. Én sose fizettem érte, mégis majd' minden hosszabb cikkem kikerült, legutóbb március elején. Valóban van olyan lehetőség, hogy ha fizetsz érte, akkor tuti kikerül, de olyan horribilis összegeket kérnek, hogy szerintem nem sokan vannak, akik ezt a lehetőséget igénybe veszik.

2020. ápr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!