Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A WordPress weboldal készítés...

A WordPress weboldal készítés az valódi weboldal készítés?

Figyelt kérdés
Nekem kicsit olyan gagyinak hat mert az eredeti weboldalakat nem így rakják össze évek tanulása meg ilyesmi,de egyre több embert látok aki ebből csinál pénzt,hogy így szerkeszt weboldalt,ez ilyen kókler féleség lenne?

2020. márc. 17. 19:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A WP Addig jó amíg általános dolog kell.

Ha kicsit egyedibbet szeretne amire nincs pont olyan plugin, mélyen zsebbe kell nyúlni.

Nem rég találkoztam egy olyan WP+Woo tulajdonossal, aki 80 ezerért elkészítette oldalát, majd már fél éve keres olyat aki kitudja neki bővíteni, pár apró egyedi funkcióval, ami ha úgy tervezték volna meg nem is lenne gond, de mivel a meglévőt kell pluginnal tovább alakítani, egy kicsit bonyolultabb.

Eddig több mint 10 2-3 milliós ajánlatot kapott.

Egy jól tervezett WF -vel, az egész oldal elkészíttetése nem lett volna több mint 4-500 ezer.

Én alapvetően nem vállalom WP rendszerek utó tákolását. :-)

2020. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11 Mi az a WF?
2020. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Miért, az talán nem valódi weboldal? Olyannyira valódi, hogy sok más odlalnál komolyabb és összetettebb.

Vagy csak azt tartod valódinak, amit kézzel, forrás-szinten készítenek el? Ez esetben ha van vizuális része is a webszerkesztőnek, az mennyire "valódi"? Vagy hány percre engedélyezett átkapcsolni designer nézetbe DreamWeavernél, hogy az még valódinak számítson? ;)

Ne vedd magadra, nem piszkálódásnak szántam, csak egy kicsit megfoghatatlan, és kisarkított ez alapján kategorizálni.

Nem mellesleg: én az az ember vagyok, aki irtózik a keretrendszerektől, sablonoktól, meg ilyesmiktől. Én ha weboldalt készítek, azt forrás-szinten, HTML+PHP+CSS+stb. technikákkal csinálom. De ettől még nem gondolom, hogy minden más kóklerség lenne. Azért egy Wordpresst vagy Drupalt profi szinten kezelni, és minden apróságát megismerni az azért nem 1-2 óra tanulás.

Másik részről meg: ez egyfajta technikai sznobizmus. Szóljuk le azt, amiben egy minimális eredményért nem kell napokon át vért izzadni. Miért is baj az, hogy egy alapszintű fórumot meg üzenőfalat, vagy mondjuk egy blogot félkész termékeket felhasználva ír meg valaki? Miért lenne ez bármiben rosszabb, mint nulláról megírni?

2020. márc. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, ez olyan, mint példáúl a game maker. LEhet vele igenis jó játékot készíteni úgy, hogy akár fogalmad sincs a java-ról, c#-ról. A tehetség nem ismer korlátokat.
2020. márc. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!