Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért nem rak be a google a...

Miért nem rak be a google a találatok közé? És valamelyiket miért rakja be?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom mintha szivatnának: egész éjszaka fogalmazok valamit angolul, még a képek színén is variálok,stb, stb, reggelig fent vagyok, eredmény: az "url nincs a google rendszerében"


De pl a annyit írok címnek hogy "perfect", és belinkelek egy videót, azt berakja egy mp mulva.


Szoval a semmit se érő írást rakja be, aludnom is kéne, de az idegtől már azt sem tudok.


Mi van ezzel, ha minden posztomat hasonloan teszem közzé, és totál random, a jobb írásokat nem rakja közzé?



2020. ápr. 6. 07:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem látogatta még meg a Google, ezért nem tud a frissült tartalomról. Pl. kevés a külső hivatkozás a blogra, ezért nem csekkolja olyan gyakran.


2. Le van tiltva az indexelés (amit nem hiszek, mert azt írod, más postokat beindexel).


Megjegyzem, ha idegállapotban vagy emiatt, akkor szerintem ez a "szakma" nem neked való. :) Múltkor olvastam egy már archív blogot, amiben a legelső komment a blog indulásától számított 7. hónapban történt megírásra. Valószínűleg ennyi időbe telt, mire eljutott a célközönséghez.

2020. ápr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

E épp ez az hogy elég sokan látogatják pl facebookról, a google mégse rakja bele! Éjszaka írok, déleőtt ezzel killodok, délután meg megyek dolgozni.


Ennek az lenne a lényege hogy a kedvenc témádról írj, stb, stb..


Szeretek írni, a visszajelzések is jók, csak a google szpat.

2020. ápr. 6. 08:52
 3/12 A kérdező kommentje:

Lassan a melomat is elveszitem ha ezt kell nézegetni hogy berakta e már a nagyságos google..


Mindom, van olyan irásom amiben egy mondat van, sehova se linkeltem, és egy perc mulva benne volt a találatok között.

2020. ápr. 6. 08:56
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja, és akkor minden indexelés előtt válasszak ki képeket, hogy én vagyok e..
2020. ápr. 6. 08:59
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Lassan a melomat is elveszitem ha ezt kell nézegetni hogy berakta e már a nagyságos google.."

Azért nem kissé lehetsz idegbajos és megszálltt, ha neked egy ilyen marhaságra a munkád rámegy.

A hobbinak pont nem az a lényege, hogy a megélhetésedet aláásd. Sem az, hogy ilyen kirohanásokat produkálj.

Egyébként meg csöppnyi ellentmondást érzek. Ha szerinted olyan sokan látogatják, akkor mi is a baj?

Meg nem tök irreleváns, hogy hányan néznek egy hobbi oldalt? Az ilyesminek pont az a lényege, hogy az ember ne a látogatószámot hajszolja mániákusan.

A Google algoritmusainak megértése meg külön szakterület. Aminek egy olyan oldal esetében, ahol milliók múlnak azon, hogy valaki rátalál-e, elég lényeges dolog. De az, hogy mondjuk egy amatőr hímzési tanácsokat publikáló oldalt hányan találnak meg, igazából lényegtelen.

2020. ápr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"E épp ez az hogy elég sokan látogatják pl facebookról, a google mégse rakja bele!"


Sz.d le. Ha Facebookról sokan látogatják, akkor miért baj, hogy késve jelenik meg a Google-ben? Nekem úgy hangzik ez a mondat, hogy a célközönséged Fb-on van, tehát akkor elsődlegesen ott kéne megtartanod a közönséget.

2020. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Is, is..

Tudod az olyan mintha többet dolgoznál, és az egyik felületedet mindenféle indok nélkül korlátoznák.. Bonyolilt ez..


Volt olyan is, egy eset, hogy egy csoportba beosztoltan valamit, az illető meg közzétette sajátja ként, szoval nem baj az ha jelzi a google hogy 'Te már megírtad'


Legalább lenne indok, vagy egy ügyfélszolgálat h elmondja mi a baj a poszttal..


Igen, valoban mostanába idegesít, de nem az írás, hanem ez az utána következő variálás.


Bespamelni sem akarom mindenhova magam, hanem ha beírja az ember a témát, ugyan rakjon már be, főleg hogy rajtam kivül nem sokan írnak magyarországon underground techno rol, vagy progressive house rol/ egyéb zenékről..


Ezek mellett állatvédelem, játék, filmkritikákról is irok, st, stb..


Szivak nem egy süteményes blog vagyok.

At olvasoim nagy része usa bol/németből olvas ezért most elkzdtem angolul irni, lehet ez a baj, fogalmam sincs..


De mondom, vakamit berak, valamit nem..


Szerintem bugos ez az egész blogger felület..


Olyan is csinál ha belejavitaszbegy szövegbe, telerakja szóközökkel, vagy ezerrel, amit egyenk~nt szedhetsz ki html módban, stb.. :)


Azért kösz srácok, ha sikerül átküldöm, ha érdekel a cikk!

2020. ápr. 6. 15:06
 8/12 A kérdező kommentje:

Legutobbi feltérképezés: nincs

Engedélyezve van a feltérképezés? :nincs

Engedélyezve van az indexelés? :nincs



Semmit nem állitittam át, tegnap még ment.. Hogy kell ezeket a szrokat állitgatni/hol? :)

2020. ápr. 6. 15:28
 9/12 A kérdező kommentje:

Access to XMLHttpRequest at ' [link] from origin ' https://www.youtube.com' has been blocked by CORS policy: No 'Access-Control-Allow-Origin' header is present on the requested resource.



Ezt a tesztnél találtam, ez lehet a baj?

2020. ápr. 6. 21:06
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy tipp egy laikustól, de szerintem próbáld meg azt amit itt a gyakori is csinál, azaz építs alá egy link piramist egy rakás másik domainnel.
2020. ápr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!