Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha levédetek egy domainnevet,...

Ha levédetek egy domainnevet, akkor azt nem nyúlják le később?

Figyelt kérdés
Ha van 1 jó domain név, amit mondjuk levédetek, akkor azt a nevet, mindenképp ismerni fogja a cég, akiknél levédetem pl 2 évre? Később visszaélhet a levédett névvel? Tehát ha én pl 1 hónapig "szabadon hagyom", akkor elképzelhető, hogy lenyúlja a kiválasztott domain név levédő cég, azt a nevet, amit én azelött levédettem náluk?

2020. okt. 1. 22:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10 szerintem védett személynevekre gondol a 6-os. Mindegy, hogy nem Kovács vagy, beregisztrálhatod akár Szentmihályi-Biharkeresztesi Elek Mihályként a szentmihalyibiharkeresztesielekmihaly.hu-t, de mondjuk ha Billie Eilish-rajongóklubot akarnál, akkor nem engednék a magyarországi képviselete engedélye nélkül, mert híres ember.
2021. ápr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
10-es: erről beszélek, ha te Gipsz Jakab vagy, beregisztrálhatod a gipszjakab.hu-t ha még szabad. Ha kovács János vagy, akkor csak úgy regisztrálhatod be gipszjakab.hu-t, ha Gipsz Jakab ad neked egy névhasználati engedélyt.
2021. ápr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!