Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a legjobb tárhelyszolgá...

Melyik a legjobb tárhelyszolgáltató ár-érték arányban?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, mire van szükséged.

A Freewha például nekem bevált.

2021. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magyarországon nagyon szeretem a Forpsit és a Cwebet, utóbbi ügyfélszzolgálata borzasztóan segítőkész. (Gyakorlatilag egy teljes weboldalt átköltöztetett teljesen ingyenesen)


Külföldiek között pedig GoDaddy

2021. febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok egyik szolgáltató reklámembere sem, de bemutatok párat.


A legolcsóbb, amit teszteltem a [link]

Már 250 Ft/év ártól van tárhely, én az 1Gb-os csomagot ajánlom, még az is csak 1000 Ft egy évre, és az már elegendő szokott lenni egy kisebb weboldalhoz vagy bloghoz, később természetesen egyszerűen válthatsz nagyobb csomagra, ha kinövöd.

Nem tudom, hogyan tudják ilyen alacsony áron kihozni a szolgáltatásukat, de minőségre szó szerint megszégyenítik a drágább szolgáltatókat.


Elég régóta használom a [link] szolgáltatását is. Náluk 3000 Ft az 1Gb tárhely évente, nagyon jó a sebessége és a rendelkezésre állása.


Ha külföldi szolgáltatások között is nézelődünk, akkor ezt ajánlom: [link]

Ez 15Gb NVMe SSD tárhelyet ad havonta 2,95 dollárárt (kb. 910 Ft). Viszont jelen hozzászólásom írásakor elérhető kupon az oldalukon, ami vagy 60% egyszeri, vagy 30% ismétlődő kedvezményt ad. Ezt akkor ajánlom, ha olyan nagy oldalban gondolkozol, amihez kell is a 15Gb tárterület.


Ha ingyenes tárhelyet keresel, ami jó is, akkor [link] szolgáltatást érdemes megnézni. Bár az ingyenes csomag 250 Mb tárhelyet ad csak, cserébe gyorsabb, mint sok fizetős tárhely. Nekik is vannak fizetős csomagjaik, azok még gyorsabbak, és nem drága.

2021. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!