Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen programmal, illetve...

Milyen programmal, illetve melyik "környezetben" lenne érdemes weboldalt készíteni?

Figyelt kérdés
Eddig a wordpress oldalt használtam weboldal készítésre. Egész jó minőségű oldalt dobtam vele össze, de persze ehhez az is kellett, hogy belenyúljak a kódokba. Mostanra viszont eljutottam odáig, hogy túlságosan megköti a kezemet a wordpress, így szeretnék a nulláról felépíteni egy nekem tetsző honlapot. Érzékem szerintem van hozzá, így haladó szinten el tudnám sajátítani. Mindenképpen olyan honlapot szeretnék, ahova be lehet regisztrálni, stb. Mivel érdemes kezdenem? Gondolom php, sql és társai. Van esetleg erre egy kifejezetten ajánlott program?

2021. febr. 12. 09:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
kérdező jelentve provokáció miatt!
2021. febr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Hajrá :D:D:D. Szakadok rajtad :D
2021. febr. 12. 17:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!