Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Wordpress webshop, woocommerce...

Wordpress webshop, woocommerce pluginnal miért nem küldi el a rendelésről érkező emaileket, csak néha néha?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve üzemeltetem a webshopom, de eddig minden email rendre elment és én is kaptam a rendelésekről. Elvileg az ügyfél oldalra elmegy a rendelésvisszaigazoló email, de nekem a rendelésről csak néha jön email. Van hogy kimarad akár 10 rendelés visszaigazoló is és csak onnan tudom hogy jött rendelés ha belelépek az oldal admin felületére.


Frisiitések rendbe vannak!



2021. máj. 22. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelezd a support-nak.
2021. máj. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mármint a tárhely ügyfélszolgálatra gondolsz?
2021. máj. 22. 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehet feketelistán a szerver IP címe és Google a SPAM-ba dobálja.

Mink egy kicsit másként szoktuk biztosítani a klienseinket a webszerverünkön, de ez már fejlesztési kérdés, beállítani egy másik SMTP megbízható szervert és külön elmenteni az emaileket az adatbázisba is, nehogy lemaradj egyetlen megrendelésről is. Mindegyik elveszett email, elveszett bevétel...

2021. jún. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!