Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Lehetséges munkát találni...

Lehetséges munkát találni végzetség nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanában kezdtem el tanulgatni a kódolást(Weblap fejlesztést)és nagyon érdekel az egész dolog. Jelenleg olyan végzetségem van aminek semmi köze nincs kódoláshoz és semmi egyéb számitástechnikai dologhoz. Szóval a kérdés az hogy lehetséges e itt Magyarországon az hogy valamilyen munkát találjak ahol teljesen kezdőket felvesznek természetesen papír nélkül? Vagy ha egy közepes tudást már magaménak tudhatok akkor már több eséllyel lehet munkát találni? Persze mindezt papír nélkül.

2022. júl. 9. 18:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Meg tudtad volna, de nem akartad. :-)

Nem csak a nettó tudás a szűrő ebben a szakmában, hanem a tanulásra, képzésre való hajlandóság is. Főleg olyan esetben, amikor az illetőnek még rengeteget kell tanulnia ahhoz, hogy jó munkaerő legyen.

2022. júl. 12. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#9

Szerintem te teljesen más világban vagy 😂 Valaki bántott vagy mi történt? Miért vagy ilyen feszült hogy már azt a két válaszomat is úgy látod mint ha én vitázni akarnék vagy valami ilyesmi? Konkrétan magad csinálod a balhét öreg. Eldöntotted magadnak hogy most így a semmiből hirtelen agresszív leszel.

2022. júl. 13. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!