Hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és grafikusnak szeretnék tanulni. Olvastam, hogy kell hozzá az informatika. Én viszont nem weblap designer szeretnék lenni, mivel nem megy az informatika. Inkább plakátok tervezésével meg amihez nem kell informatika, azzal szeretnék foglalkozni. Nem vagyok ismert ebben a szakmában és szeretném, ha valaki érthetően elmagyarázná és segítséget szeretnék kérni, hogy hogyan tudok elindulni és mit kell tudnom róla és tanulnom hozzá. A gimnáziumban ahova járok, megjelöltem fakultáción a rajzot, de nem tudom, hogy helyesen döntöttem-e.

2023. ápr. 29. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:

A rajz az jó ötlet, általában kell tudni kézzel is rajzolni, ha grafikus akarsz lenni.


Adobe Photoshop, Adobe InDesign és Adobe Illustrator programokat tanuld meg kezelni, szükség lesz rájuk.


Ezzel meg úgyis elleszel egy darabig:)

2023. ápr. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2023. ápr. 30. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!