Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ruander frontend fejlesztői...

Ruander frontend fejlesztői képzésnek lenne értelme?

Figyelt kérdés
Jó sikola? Van értelme elvégezni a képzést, vagy ez is csak egy bootcamp szintű felületes tudást ad? Esetleg képzés után lesz munkaerő piaci értéke?

2023. máj. 4. 12:09
 1/4 anonim válasza:
Én több dolgot is kitanultam a Ruandernél. Volt jó és rossz képzés is, igazából oktató függő. A webes, meg programozó képzések jók, de intenzívek, ha a nulláról indulsz. Egyébként meg inkább ez mint valami noname okosság...
2023. máj. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Még valami: Ha komolyan érdekel a dolog, akkor szerintem számalk levelező(esti), vagy valami hasonló intézmény, aminek neve is van
2023. máj. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Van értelme elvégezni a képzést, vagy ez is csak egy bootcamp szintű felületes tudást ad?"


Az ilyen mindent is tanítunk csak fizess technikumok még a bootcampeknél is rosszabbak.


Annak az árából inkább fizess be pár Udemy kurzusra leárazáskor, sokkal több tudást fogsz magadtól felszedni ha beleteszed az energiát.

2023. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én elvégeztem ezt a képzésüket is, nagyon nem ajánlom! Hogy miért? Magyarországon webfejlesztőnek tanulni nem egyszerű ha ilyen fajta képzést akar az ember elvégezni. Mivel állami képesítést nyújt a végén, ezért az iskola tanterv alapján oktat. Mondanom sem kell a tantervet általában olyan ember állítja össze, aki nem ért hozzá. Egy élő példa: " Mikor fogunk galériát építeni?" ( mivel egy fontendesnek alap kell, hogy ez legyen) a válasz az volt, hogy: "nincs benne a tantervben"...


És ez csak 1 példa volt! Én végigcsináltam ezt a képzésüket is, semmi olyat nem oktat amit ne tudnál egy Udemy-n vagy ehhez hasonló platformokon 10 EUR összegért megtanulni! Mindenkit óvaintek az efajta képzéstől mert nagyon drága és ezzel nem tudsz a szakmában elhelyezkedni. Nagyon az alapokat tanítják ami kevés ahhoz, hogy egy interjún megfelelj! Ha frontendet vagy akár backendet szeretnél tanulni akkor irány az Udemy ahol gyakorlatias és használható tudást szerezhetsz!

2023. szept. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!