Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A főnököm azt kérte csináljak...

A főnököm azt kérte csináljak weboldalt, viszont nem akar rá költeni semmit. Szerintetek mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Egy iskolában dolgozok, az igazgató kérte hogy csináljak weboldalt a sulinak.

Az az igazság még nem igazán foglalkoztam ilyenekkel, de ahogy utánanéztem pl. a WordPress-t meg tudnám tanulni kezelni.

Viszont, nem akar sem domain nevet, sem tárhelyet vásárolni, azt mondta teljesen költségmentesen kellene megoldani a dolgot.

Ezen egy kicsit ki vagyok akadva és nem tudom mit kezdjek a helyzettel.

Mit ajánlanátok amivel "ingyenesen" megoldható ez az egész?



2023. máj. 25. 15:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Körüölnézel, hogy melyik regisztrátornál van lehetőség ingyen egy doimainre, regisztrálod, és hostolod a suli saját szerverén.
2023. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor csinálj egy wix.com-os vagy egy webnode.com-os oldalt.
2023. máj. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Milyen fentartású az iskola? Az állami iskoláknak "jár". Ha a fentartó alapítvány akkor nekik is szinte biztos, hogy van. Az alá kell bepakolni az iskoláét.
2023. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Javasolj neki inkább Facebook-oldalt akkor, és csinálja meg maga. Nem hiszem, hogy ez ott bárkinek a dolga lenne. Amúgy is nevetséges összegekről van szó. Ingyenes hostolásnál sok reklám van, ez elkerülhetetlen, mert valakinek fizetnie kell, ingyen ebéd nincs.
2023. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 NTBS ***** válasza:
12%
Keress valami ingyenes megoldást.
2023. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
WOW NTBS, jár a keksz.
2023. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A blogger.com oldalon létrehozhatsz egy iskolaneve.blogspot.com oldalt és a google díjmentesen hosztolja. Csak egy gmail fiók kell hozzá.
2023. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenes domain reklámokkal szerintem legfeljebb magánszemélyek esetén nem nevetséges. Lehet pl. adományt kérni erre a szülőktől. Már 20 éve sem értettem...
2023. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az NTBS embert nem értem. Minden, de minden kérdéshez odaböfög valamit. :D


Ahogy ezt a jópofa nagyfőnököt sem értem....

Minimális összegbe kerül egy domain meg tárhely. Hihetetlen, hogy ennyire elmaradott ősemberek lehetnek vezető pozicióban bárhol.

2023. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
ha egy pár ezres tárhely és domain sok... én inkább munkát váltanék.
2023. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!