Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Reálisan van rá esély, hogy...

Reálisan van rá esély, hogy valaki olyan blogot üzemeltessen amiből meg tud élni? Részletek lent

Figyelt kérdés
hirdetési felületekről van szó, és Magyar nyelvű lenne. kb mekkora látogatottsággal kell rendelkeznie egy blognak ha minimum kb napi 50 dolcsit ki szeretnék húzni belőle. Tudom ez sok mindentől is függ, de körülbelül egy számot mondjatok.
2011. aug. 9. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:
napi 50 dollár az tudod mennyi pénz ember?? vegyük példának ezt az oldalt,ide napi 200-250ezren járnak fel (főlapon írja),ez kb annyi ember mint Magyarország legnagyobb torrentoldalának az ncore-nak a teljes regisztrált létszáma,de térjünk vissza ide,itt a legolcsóbb reklámfelület 19.000ft havonta (valahol olvastam,ha érdekel utána nézhetek a linknek),az durván 80-90 dollár havonta,most akkor ehhez viszonyítsd mennyi ember kell hogy napi 50 dodóér el tudj adni egy reklámfelületet az oldaladon,sztem magyar oldal nincs ilyen.
2011. aug. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A keressünk pénzt bloggal témában a legjobb:

Ez:

[link]


érdemes elolvasni..



Különben: elméletileg nem kizárt: titka: olyan oldal kell, ami egyrészt horribilis mennyiségű látogatót vonz, és ehhez olyan bannerek, amire átklikkelnek..

Pl: ha a vv idején Te lettél volna annak a tanulatlan alkesz gyökérnek a kisöccse, és exkluzív blogot futtattál volna, google-t lefizetni, hogy Te légy az első találat; valamint jó bannereket szervezel, akkor sztem igen, lehetséges lett volna..


De ez nem a "reális esély" kategória.

A legjobb magyar bloggerek sem érnek el ekkora látogatottságot.

2011. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!