Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik weboldal lett jobb?

Melyik weboldal lett jobb?

Figyelt kérdés

ENYÉM: [link]


BARÁTNŐMÉ: [link]


A CSAJ EGY ŐRÜLT ÉS AZT HISZI JOBB NÁLAM...


10/L


2011. szept. 19. 16:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
mind 2 szar. Amúgy ha mégis dönteni kéne, a barátnődé jobb.
2011. szept. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
előzőnek 100%-osan igazat adok. Annyit fűznék hozzá, hogy te meg hülye vagy, ha a barátnődet leőrültezed! Honnan tudod, hogy nem te vagy az őrült?? Ez csak nézőpont kérdése.
2011. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

1: f*s mindkettő

2: egyik sem weboldal, ugyanis, ha regisztrálsz egy portálra, és kiszínezgeted a kész fiókot, attól az még csak egy portálfiók marad...

3: mellékesen nagy élmény minden nap egy 10-14 éves okostojással megismertetni a saját weblap fogalmát...

2011. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

Nah, megint itt egy okoska 10 éves, aki nagyon ért a weblapkészítéshez...

Inkább menj te is Barbie-zni, mert ez nem neked való.

G.

2011. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%

ezzaz!

oltsunk le két 10 éves csajt gyik.hu-n az elso honlapjuk miatt! vki most kezdje el neki magyarazni, h "ha jo oldalat akarsz tanuld meg ezeket: html,css,js,php,mysql,ps,apache,flash,seo... és 3-4 év mulva profi lehetsz". bocs az off-ér.

2011. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%

Első vagyok

Én 9 éves koromban kezdtem el tanulni a html-t. Azaz akkor már tudtam egy NAGYON alap oldalt. kb 12 éves lehettem amikorra megtanultam a css-t és most 14 vagyok és nagyon szép weboldalakat tudok csinálni. Csak, hogy tudjátok értek hozzá és nem fszságból irtam hogy szar, hanem azert, mert értek hozzá

2011. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%

a tied szerintem jobb.

de mindkettő elég rossz.

2011. szept. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
siralmasak.
2011. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Mindkét weboldal szörnyű.

Kedves 14 éves válaszoló!

El kell, hogy áruljam neked, hogy a HTML és CSS ismerete egyáltalán nem elég ahhoz, hogy ki merd jelenteni, hogy értesz a honlapfejlesztéshez.

Ennyi tudással igényes statikus honlapokat tudsz csak összehozni. Ha a kliens- és szerveroldali programozási és adatbázis kezelési ismereteidet is legalább annyi ideig fejleszted, mint ahány éve már honlapkészítéssel foglalkozol, akkor talán majd kijelentheted, hogy érteszt a honlapkészítéshez.

2011. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Electronicperson ***** válasza:
Szerintem is csak fiókok, különben is rondák.
2011. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!