Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik weboldal lett jobb?

Melyik weboldal lett jobb?

Figyelt kérdés

ENYÉM: [link]


BARÁTNŐMÉ: [link]


A CSAJ EGY ŐRÜLT ÉS AZT HISZI JOBB NÁLAM...


10/L


2011. szept. 19. 16:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
úgylátszik ha nem informatikus az ember már lekell szarozni ..... ÉS AKKOR JOBB LESZ A VILÁG? Ez a siralmas inkább hogy a kommentek ilyenek nem pedig az hogy én most csináltam egy nem webet!!!! :/Más még ilyet se tud!
2012. márc. 2. 23:10
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem azért sz*roznak le, mert nem vagy informatikus, hanem mert hülyeséget mondtál, bár a magam nevében hozzá tenném: ha előbb elolvasom, hogy 10 éves vagy, nem oltalak le. A nyers válaszok többségét nem is a saját kérdésednek köszönheted, csak egy időben kb hetente jelentek meg tizenévesek egy gportal/blog.hu/myspace fiókkal, és kérdezgették, hogy milyen a weboldaluk. Egy idő után elfogy a türelem, és helyből robban az ember: "tanuljátok már meg mi az a weboldal!".


Mindezek ellenére a korod miatt nem érdemelted a b*szogatást, mert tőled még nem elvárható, hogy felmérj ilyeneket, neked még kérdezned kell, ez jól is van így. Ráadásul becsülöm, hogy legalább foglalkozol ilyesmivel.


Mindenesetre még most 10-11 évesen tanuld meg: ha kikéred valaki véleményét, akkor bírd a kritikát, és attól, hogy más még ennyit sem tud, attól még valami nem jó!

2012. márc. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én tíz-tizenegy évesen LEGO-ztam.

Sokkal érdekesebb volt mint a weblapkészítés.

Amúgy ha megjegyezhetem én személy szerint nem "robbanok". Alapból ilyen arrogáns, lekezelő tahó vagyok. Bocs.

G.

2012. márc. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

A kritikát azt bírom de ez már sok!!!! "ROBBANOK"


utolsó előtti kösz! (végre egy normális)

2012. márc. 4. 14:12
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha nem vetted volna észre, eddig mindenki sokkal normálisabb mint te, csak ezt kell elolvasni:

"A CSAJ EGY ŐRÜLT ÉS AZT HISZI JOBB NÁLAM... "

Már megbocsáss, de ha már valaki ilyet ír.... Megértem, hogy még gyerek vagy, ezzel semmi gondom nincs, de akkor se kell valakire azt mondani, hogy őrült.

2012. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!