Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tetszik ez a weblapötlet?...

Tetszik ez a weblapötlet? Látogatnátok?

Figyelt kérdés
Érdekelne titeket egy olyan weboldal, ahol az agyadat lehet tornáztatni? Logikai játékok lennének fent, de az oldal különlegessége az lenne, hogy az eredményeid elmentésre kerülnek és figyelheted, hogyan fejlődsz az adott területeken (pl. memória, térlátás stb). Másik sajátosság lenne, hogy összehasonlíthatod magad az átlaggal, így láthatod mely területeket érdemes fejlesztened. Tetszik az ötlet? Vagy esetleg már létezik ilyen?

2012. jan. 3. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
En szeretem az ilyeneket. Pont ilyenrol nem tudok. Nekem tetszik.
2012. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ez nagyon tetszik
2012. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
majd küld e a weboldal url-jét pls :DD
2012. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem van ilyen játék mobilomon :D


Különben ja, jó ötletnek hangzik; annyi a buktató, hogy: ha nincs sok látogató, akkor fals lesz az "átlaghoz képest" c. értékelés, szóval sztem létkérdés, hogy a kezdésnél sok embert rávegyél, hogy próbálja ki... de az ötlet nagyon jó, csináld!

2012. jan. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
az ötlet nagyon tetszik nekem :D
2012. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tetszik
2012. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nah örülök, hogy ennyi embernek tetszik :D


El is kezdtem csinálni, de időbe telik mire kész leszek, kb. 1 hónap szerintem míg megcsinálom az alap verzió amit már publikussá tehetek. Aki mondta hogy tetszik azoknak majd privátba elküldöm a linket ha kész lesz.

2012. jan. 4. 21:10
 8/8 anonim válasza:
nekem is tetszik. :) nekem is elkuldheted majd :))
2012. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!