Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyire nehéz az extra.hu...

Mennyire nehéz az extra.hu használata?

Figyelt kérdés

extra.hu

nehézség


2012. ápr. 2. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt hogy érted??
2012. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, konkrétumok helyett véletlenül a kulcsszavakat adtam meg :)
2012. ápr. 2. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Másolni kell tudnod, hogy feltöltsd tartalommal tárhelyet, minden más adatot megadnak, neked csak fel kell használni (például az ftp-kapcsolathoz).


Ezen kívül más nem tartozik az extra-hoz, az csak egy üres tárhelyet és egy domaint biztosít.

2012. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hallottam, hogy az extra.hu használata nagyon nehéz. Igazából azt akartam kérdezni, miért nehéz az extra.hu használata, de lehet (nekem nincs), hogy ez mégsem igaz. Mindegy.

Úgy értettem, hogy azért nehéz, mert nehéz rajta megtalálni a dolgokat vagy ilyesmi. Miért tartják nehéznek?

2012. ápr. 2. 21:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. ápr. 2. 21:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Az extra.hu fő domain megszűnt csak azoknak maradt fent akik megvették

helyette a [link] van


vagy én nem értelek ?

2012. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az extra.hu új reisztrálok számára megszünt.

Ez egy ingyenestárhely volt, amire feltölthetted honlapodat. Ez nem egy CMS rendszer volt, tehát ide kódsorokat kellett feltöltened.

2012. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Összefoglalva:

-> extra.hu-s tárhelyet már nem tudsz regisztrálni

-> régen szerintem az egyik legjobb volt, de most már megszánt

-> akkor sem volt nehezebb kezelni, mint a többit, és nem úgy működött, mint pl. a gportal, hogy kattintasz és ott lesz pl. egy menü, hanem kész fájlokat kelett feltölteni, amiben meg volt adva a weblapnak a forráskódja.

2012. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!