Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudok egy saját magam...

Asdokininja3 kérdése:

Hogyan tudok egy saját magam által készített HTML kódú lementett notepad++ os fájlt feltölteni internetre, hogy mások is láthassák (meg én is normális használat közbe ) a weblapot?

Figyelt kérdés
olyan gondom van , hogy csináltam egy html es cuccot .. de nem tudom sehova feltölteni .. videókba is csak elavult oldalakat találtam, sok az angol oldal ... amiböl nem sokat értek .. meg van olyan is .. ahiva csak phpt lehet feltölteni .. szóval .. megköszönném ha valaki linkelne nekem egy normális oldalt. (:

2012. dec. 1. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Kell egy szerver.

Van egy halom ingyenes webhosting.

Ezekre csak regisztrálsz, majd FTP-n kereszül feltöltöd az oldaladat. (Vannak ált. jó segédanyagok ehhez.)


Pl egy egész korrekt, magyar szolgáltató: atw.hu

2012. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lehet hogy én vagyk a nagyon hülye.. de nekem pénzt kér érte :o
2012. dec. 2. 02:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez itt?

[link]


Azt kétlem.

2012. dec. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jajj én másik oldalt néztem xdd .. neharagudj az analfabétaságomnak , de meg tudnád nekem mondani hogy mégis higyan töltsem fel ? .. mivel még nem csináltam ilyet.. és nem igazán találom azt a részt ...
2012. dec. 2. 12:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez is le van írva: [link]
2012. dec. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi (:
2012. dec. 2. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!