Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Így végzős fősulisként, érd....

Így végzős fősulisként, érd. Eklődnék elsősorban tapasztalt webprogramozóktól, hogy melyik webprogramozási nyelvet lenne érdemesebb komolyabban elsajátítani? Melyikkel lehet legjobban és a legkedvezőbb fizetéssel elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a PHP már nem annyira nyerő, mert már nagyon sokan ismerik (én is haladó szinten). De mi a helyzet például az ASP-vel? Vagy más nyelvekkel amit talán nem is ismerek? Esetleg tanuljam ki a PHP-t profi szintre? :)
2009. aug. 22. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

honnan vetted, hogy nem nyerő a PHP? baromság.


egyik legkedveltebb nyelv igaz, de a legtöbb helyen azt használják, mert ingyenes.


Lehetsz nyerú php-ban és asp-ben is, csak el kell sajátítanod rendesen, és tapasztalatot gyűjtened.


PHP mellé kell html, css, javascript. ajax tudás sem árt. Esetleg egy framework, pl Jquery. FLASH-t is érdemes tudni, mármint a programozási részét, én AS2-es vagyok egyenlőre, de lassan az AS2 veszi át a helyét.


PHP-t tanulni meg, szal egy ideig lehet tanulni. De eg yidő után már csak a tapasztalat az ami feljebb tud vinni. Vállalj maszek melókat, vagy valósíts meg saját ötleteket, fejlődj.

2009. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem flash mindenképpen
2009. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
első vagyok. most látom elírtam. AS2 helyét veszi át az AS3. sry.
2009. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!