Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ajánlanátok egy megbízható...

Ajánlanátok egy megbízható tárhely szolgáltatót?

Figyelt kérdés

Legyen rajta MYSQL,engedélyezze a külső hozzáférést az adatbázishoz(pl.: CMS telepítés)

PHP kompatibilitás stb.

Fel akartam rakni egy php-s oldal motort,de folyamatosan:

Access denied for user 'admin' (using password: YES)

Pedig mindent jól írtam.


2013. jan. 18. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg nem adminnal kéne próbálkozni.... :D

Minden szolgáltató, regisztrációnál, ha az rendelkezik msql hozzáféréssel, megadja a belépéshez szükséges adatokat és a hosztot (nem minden esetben localhost)

Én a 0fees.net-et használom, mert ingyenes és reklámmentes, ott pl az adatbázishoszt: sql***.0fees.net

2013. jan. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom,csak nem akartam kiírni a felhasználónevemet,így bemásolás után írtam át.
2013. jan. 19. 00:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy fizetnél-e érte. Sok tapasztalat után azt mondom, hogy megbízható tárhelyszolgáltató csak pénzért van. Pénzért viszont kiválót tudok ajánlani:

[link]

Villámgyorsak, megbízhatóak, profik, segítőkészek, ügyfélközpontúak. Van náluk pénzvisszafizetéses próbaidő. Nem mintha valaha lenne rá szükség.

2013. jan. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
médiacenter
2013. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

első körben megkeresném a helyedben a tárhelyeseket, h mi lehet

de azt tényleg nem írtad h ingyenes e...

Ha minőséget és némi segítséget is szeretnél, akkor feltétlen fizetős tárhelyet válassz!

2013. szept. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!