Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy hirdetési oldalt szeretnék...

Egy hirdetési oldalt szeretnék, regisztrálás után a látogatók hirdetést tudjanak feladni, képet feltölteni stb.! Hol találok olyan céget, aki adna bérbe nekem egy ilyen weboldalt?

Figyelt kérdés

Példának ezt hirdetési oldalt tudnám adni:

bolthely.hu/agroapro


Valaki írna olyan cégeket ahol tudnék ilyet bérelni, illetve linket tudnátok adni? A bolthely.hu kivételével természetesen! :)


2013. márc. 6. 21:13
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Esetleg az is érdekelne, ha valaki megcsinálja nekem, de ami fontos, hogy a kategóriákat, hirdetés engedélyezés utólag egy kezelőfelületen tudjam szerkeszteni egyszerűen php, html tudás nélkül, a hirdetés feladás automatikus legyen regisztrálás után! Természetesen van konkrét elképzelés is, de a részleteket emailben!
2013. márc. 6. 21:17
 2/25 anonim ***** válasza:
22%

szia!


Design + kód olyan 2 500 000 ft + áfától szólj ha érdekel az ajánlat valós.


Ha meg nem akkor tanuljál meg programozni. ;-)

2013. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
20%
2,5 millió, jó vicc.
2013. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Milyen árra gondotál?
2013. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
35%

Egy ilyen oldallal minimum fél millától felfelé számolj.

Még mindig érdekel?

2013. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Ti miről beszéltek? :)) Félmilliótól felfele.. Sejtettem, hogy ide nem szabad ilyen kérdést kiírni...
2013. márc. 6. 21:50
 7/25 A kérdező kommentje:
Mindenesetre még mindig várom a választ a bérelhető kivitelre és arra is, hogy valaki megcsinálja nekem! Számlaadás előny!
2013. márc. 6. 21:53
 8/25 anonim ***** válasza:
38%

"valaki megcsinálja nekem"


Mi erről beszéltünk.

Hidd el fél milla ezért nem sok, ha nem valami gányoló Pistikét akarsz felbérelni...

2013. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
54%
Látszik, hogy a kérdező nem ért hozzá, mert ha értene, akkor tudná, hogy mennyi munka van egy oldallal...
2013. márc. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Hát a designhoz értek! Kaptam árajánlatot cégektől, de tovább kutakodok és várom a további árajánlatokat is! Idáig 150-350ezer ft volt!


Van webáruházam is több éve! Most szeretnék egy ilyen jellegű oldalt is! Azért tisztában vagyok az árakkal! :)


Htm-elben meg tudnám csinálni magam is és igen, van meló vele, főleg egy ilyen amatőrnek mint én, de egy ezzel foglalkozó embernek ez nem túl sok idő, főleg akinek van egy sablon alapja, amire fel lehet építeni az oldalt! A sablon alapot a rendszerre értem, amivel kategóriákat stb. lehet létrehozni, ahol tudom egyszerűen szerkeszteni az oldalt!


Megmondom nektek őszintén, olyan árakat mondtatok, főleg az a 2,5 millió, ahol már a nyugati árakhoz is túlzás!


Mindegy! Vegyétek a kérdésemet tárgytalannak! Mert ez csak veszekedés, kötekedés, semmi más!


Például egy bérelhető megoldást sem tudtatok írni, csak dobálóztok a milliókkal... Bérelhető megoldás is érdekelt volna!

2013. márc. 6. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!