Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy hirdetési oldalt szeretnék...

Egy hirdetési oldalt szeretnék, regisztrálás után a látogatók hirdetést tudjanak feladni, képet feltölteni stb.! Hol találok olyan céget, aki adna bérbe nekem egy ilyen weboldalt?

Figyelt kérdés

Példának ezt hirdetési oldalt tudnám adni:

bolthely.hu/agroapro


Valaki írna olyan cégeket ahol tudnék ilyet bérelni, illetve linket tudnátok adni? A bolthely.hu kivételével természetesen! :)


2013. márc. 6. 21:13
1 2 3
 21/25 Kristof77 válasza:
30%
Mivel az ár nagyban függ a konkrét igényektől (pl. webdesign) és attól is, hogy a terméket Ön tölti-e fel, vagy ez is a mi feladatunk lenne, ennek megfelelően azt tudom mondani, hogy 120-250ezer Ft között mozog az ár(bruttó). Kérem, ha még érdekli, írja meg privát emailben elképzeléseit, én pedig küldök referenciát. Köszönöm.
2013. márc. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerű megvenni egy scriptet 200$-ért, felnyomni egy vps-re ami évi 50 e, és az egész le lenne tudva évi 200e ből? Bár nekem tök 8 hogy ki mire költi a pénzét.
2013. márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


ÉN írtam a 2,5 M ajánlatot. Ha tudnátok, hogy mennyire nincs felül lőve, egyszerűen, hogy ha nem Pistike a cél, ha nem egy komoly megbízható cég akkor óránként legalább 15e-20e ft rezsi óradíjat fognak felszámolni a fejlesztésért + dizájn. És ne hidd, hogy gyorsan meg van... persze olcsón, gyorsan szart bárki csinál. De nem is te vagy a piacunk, ha nem a nagy, valós fizetési hajlandósággal rendelkező cégek.

2013. márc. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Ha annyira nagy cég lennél vagy nagy cégnél dolgoznál, akik csak nagy cégekkel foglalkoznak, akkor nem ilyen hozzászolást írtál volna legelőször! De nem állítom, hogy nem így van!

Egyébként nem tudhatod, hogy ki áll a háttérben!


"De nem is te vagy a piacunk, ha nem a nagy, valós fizetési hajlandósággal rendelkező cégek."


Ez nagyon érdekes megnyílvánulásod volt! Sosem tudhatod, hogy ki áll a háttérben! Most kezdjem sorolni, hogy mennyi a havi bevételem és hány boltunk van? Nem, nem teszem, egyrészt nem publikus, másrészt mi értelme lenne? Nagy cégnek nem mondanám magam (kérdés mi a nagy cég, tesco?) de az utóbbit azt cáfolnám! Ez egy olyan "magyaros" hozzázolás volt a részedről! Várok referenciát ami körülbelül 2,5 millióba kerül!

2013. márc. 13. 10:00
 25/25 A kérdező kommentje:

* hozzászólást

* megnyilvánulásod

2013. márc. 13. 10:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!