Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy hirdetési oldalt szeretnék...

Egy hirdetési oldalt szeretnék, regisztrálás után a látogatók hirdetést tudjanak feladni, képet feltölteni stb.! Hol találok olyan céget, aki adna bérbe nekem egy ilyen weboldalt?

Figyelt kérdés

Példának ezt hirdetési oldalt tudnám adni:

bolthely.hu/agroapro


Valaki írna olyan cégeket ahol tudnék ilyet bérelni, illetve linket tudnátok adni? A bolthely.hu kivételével természetesen! :)


2013. márc. 6. 21:13
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Továbbá egyenlőre nem csak az ár érdekelt volna.. Csak ötletek, megoldások, cégek, linkek! Muszáj mindig a pénzről beszélni és ezekkel dobálózni? Értelmes válaszokat vártam volna!
2013. márc. 6. 22:45
 12/25 A kérdező kommentje:

Továbbá az 5-ös hozzászólónak írnám:


"Egy ilyen oldallal minimum fél millától felfelé számolj.

Még mindig érdekel?"


Igen, még mindig érdekel! :)

Meg van rá a tőkém, ha annyira ezen van a hangsúly és nem a segítségen! :)


Több lábon szeretnék állni, ennyi az egész! ;)

2013. márc. 6. 22:49
 13/25 anonim ***** válasza:
54%

"Htm-elben meg tudnám csinálni magam is"


Csak html-be nem fog senki sem beregelni meg bejelentkezni, nemhogy hirdetést kitenni :)


Na látod, ezt a tudást kell megfizetni.

2013. márc. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Igen, ezzel tisztában vagyok én is, én max az oldalt tudnám össze dobni, a hirdetős része már nem menne, csak nem akartam ennyire részletesen megírni!


Egyébként cég vagy? Tudunk tárgyalni? Tovább tudunk lépni ezen, hogy kit meg mit kell megfizetni? :)


Mert szerintem csak a szád jár! :)


Fogd már fel végre, hogy nem ezen van a hangsúly!

2013. márc. 6. 22:57
 15/25 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagyok cég, de én eddig nem is szóltam bele a vitába, ez az utolsó csak az én hozzászólásom. :)

Egyébként, foglalkozom többek között webfejlesztésssel és szerverépítéssel. De nem az aukciókezelés a szakterületem, így nem is ártanám bele magamat (más az adattáblák védelmi struktúrája)

2013. márc. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
29%

Na azért amit így 150-ért ajánlottak, az valószínűleg olyan is...


Mobilra van külön optimalizált verziója, esetleg reszponzív a dizájn?

Integrált fizetési rendszer?

Ezeket igen erősen kétlem...


Hidd el a valódi szakemberek nem olcsók.

Sajnos manapság sokan (még céges szinten is) hiszik azt, hogy értenek hozzá, pedig olyanból aki tényleg minőségi munkát végez elég kevés van...


Nem sok cégnél adnak át egy mindenre kiterjedő, megfelelő minőségű dokumentációt (felhasználói, fejlesztői tagolásban legalább), nem minden cégnél készítenek unitteszteket a PHP-hoz és a javascripthez külön-külön.

2013. márc. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Rendben! Tudsz céget is ajánlani?
2013. márc. 6. 23:13
 18/25 A kérdező kommentje:
Ez a konkrét kérdés, tapasztalatok, cégek linkek! Végre nagynehezen kezdünk a témához, azaz a kérdéshez kanyarodni!
2013. márc. 6. 23:14
 19/25 anonim ***** válasza:
31%

Személyes ismeretségem velük van: [link]


Bár a fő profil inkább ruby, de itt garantáltan megfelelően tesztelt és jól működő kódot állítanak elő. (Ha szerencséd van, nem is kapsz eget verően magas ajánlatot.)

2013. márc. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
19%

Jót nevetem :DDD

A sok válaszolónak , ha volna vér az aprójában megmutathatná mit hegesztett össze ezidáig :)

Várom ........

Remélem a keresők is ugyan úgy díjazták mint ti magatokat !

Lehet egy mlap.- os oldallal is leraknának sokatokat :DDD

VIRÍTSATOK !!!

2013. márc. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!