Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mlap - "káros tartalom"....

Mlap - "káros tartalom". Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Mlap-os oldalam megnyitásakor káros tartalmú oldalnak jelölik? Miért? Mit tehetek? Már máskor is volt ilyen, utána magától megszűnt. Akkor több mlap-os oldalt sem lehetett megnyitni. De már megint...miért?

2013. ápr. 9. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolom:Vannak adatbázisok,ahol tárolják,honnan jön sok spam, vírusos kód stb..Lehet a google bot is felfedez ilyeneket és tárolja. A böngésző vagy kereső pedig ezeket az adatbázisokat használva jelez.
2013. ápr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 PHP de kóder! ***** válasza:
ha mas oldalakra is irja, miert nem keresel masik tarhelyszolgaltatot?
2013. ápr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tartalom amit pl. google talált az oldaladon, vagy sok bejelentést kaptál...

Nem kéne csúnya dolgokat csinálni! ;-)

2013. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:P nem csinálok csúnya dolgokat....legalábbis nem nyilvánosan egy weboldalon :)


Na, viccet félretéve, gondolkoztam már másik szolgáltatón, de elég sokat dolgoztam a honlapomon, így ez lenne az utolsó megoldás. Tudom, hogy sokan nem szeretik ezeket az ingyenes oldalakat, de nincs üzleti érdeke, hogy fizessek valakinek, hogy megcsinálja és rendszeresen frissítse az oldalamat. Én azért nem fizetek, hogy könyörögni kelljen.


Max. 1-2 napig tart a dolog, és anélkül elhárul a hiba, hogy bármit is csinálnék...akkor a szolgálatónál van a hiba?

2013. ápr. 9. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!