Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik weblapkészítő programot...

Markovics László kérdése:

Melyik weblapkészítő programot ajánlanátok, mely nem túl bonyolult, ingyenes, egyszerű, de igényes weblapot lehet vele készíteni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Notepad++ ;-)

Nem túl bonyolult, egyszerű, ingyenes, és igényes weblapot lehet vele készíteni.

2013. jún. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Grafikák elkészítéséhez pedig ott a GIMP.

"Nem túl bonyolult, egyszerű, ingyenes, és igényes" grafikákat "lehet vele készíteni."

2013. jún. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az igényesség nem a programon múlik. Jegyzettömbbel is készíthetsz igényes oldalt. Persze akkor már Notepad++.
2013. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én így szoktam:

kód: Notepad ++

grafika: gimp, irfanview.


Ezekkel elég igényesen összeraktam már pár oldalt.

2013. jún. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A note pad++ hosszabb idő de a Web Site X5 v8 as verziója jó lesz könnyű de nagyszerű mert mialatt note pad++ ban megcsinálja valaki szépen a fejlécet vagy hátteret addig én az egészet .Persze ide jó ha tudsz photoshoppolni de ha nem megy annyira akkor próbált firework-sal mert könnyű. Jah és ha tényleg valami mutatósat és jót akarsz csinálni akkor animáció is kéne ezt szerintem Flashel csináld. Ezeket saját tapasztalatból mondom! sok sikert!
2013. jún. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is tapasztalatból beszélek, flash-t csak akkor használj, ha tényleg NAGYON szükséges! Amúgy ne
2013. jún. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5-> és mi van akkor, ha utólag módosítani kell az oldalt, láttam már ezzel a programmalal készített oldalt, hát ember legyen a talpán aki ki tud igazodni a bonyolult kódolásán...
2013. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki komolyan gondolja a webfejlesztést, használjon text editort pl- notepad++-t! A flash-t pedig jobb, ha elfelejted, sokkal jobb megoldások léteznek már animációk készítésére. Csak akkor használj flash-t, ha tényleg szükséges.
2013. jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#5-> a Flash már kiment a divatból, helyette jQuery-t használnak a profik. A flash lassítja az oldalt, nincs mindenkinek szupergyors nete.
2013. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!