Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Keresőbarát/Keresőoptimalizálás?

Gabesz9997 kérdése:

Keresőbarát/Keresőoptimalizálás?

Figyelt kérdés

Üdv az lenne a kérdésem, hogy tud e valaki olyan ingyenes weblap készítő oldalt ami hasonlít a www.atw.hu ra FTP elérés + MySql és jól keresőbarát.


Vagy tudtok egy módszert, hogy a weblapomat ami atw.hu ra épül, hogy tehetem ingyenesen úgy a témában kb az első 10-20 oldalra a googlera.

Az oldal a www.dayzforum.tk lenne



#keresőbarát #kereső #weblap #barát #ATW #keresőoptimalizátság
2013. aug. 6. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Első 10-20 oldallal semmire sem mész. 10.-20. találatot célozz, több konkurenciád is van ott. A 10. oldalig senki nem fog elmenni.


Ajánld be az oldalad linkgyűjteményekbe, hirdesd Facebook-on Dayz-es oldalakon (gondolom vannak), fórumokon, etc.


A SEO-zás pedig egy szakma. Ehhez nem értek. De biztos nem a tárhelyen múlik. Olvass utána, mit jelent, hogyan lehet optimalizálni, van róla sok cikk.


Úgy látom, kész fórummotort használsz. Szerintem az egy jó megközelítés lehet, ha "SEO friendly" fórummotort keresel, és olyat használsz. (Lehet ez is olyan, nemtom.) Ha ez megvan, onnantól szerintem csak a linképítéssel kell vesződni.

2013. aug. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ATW abból rossz SEO szempontból, hogy minden oldal kereten belül egy users.atw.hu domain almappájában van.

Így minden ATW -s oldal 1 kalapba kerül a google -nél.


Amúgy .tk -s domain nevet nem szívleli, így az megint csak rossz ebből.

Illetve egy ingyenes korlátozott képességű fórum, amin nincs mire optimalizálni.


Amit tehetsz, link építés, de attól se várj túl sokat.

2013. aug. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Hát megpróbálok valamit ebből kihozni. Sajna DayZ fórum nincsen ez az első ami Magyar.

Utána nézek a SEO nak meg be linkelgetem a weblapot. Már sampforum.hu val már partner oldal.

Köszönöm még 1x a válaszokat

2013. aug. 7. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:

"Sajna DayZ fórum nincsen ez az első ami Magyar. "


Ööööö... nekem a "dayz fórum" keresésre az első 2 oldalon 3 magyar fórumot is kidob:

[link]

[link]

[link]

2013. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]

Az csak egy társalgó!


[link]

Erre nem mondok semmit se.


[link]

Ez meg a szerver fórumja. Nem nyilt fórum ahol panaszok.stb.stb ott csak ami a szerverrel kapcsolatos.

2013. aug. 7. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!