Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valaki ismeri a Felhő Tárhely...

Valaki ismeri a Felhő Tárhely Kft-t (www.felhotarhely. Net)? Mi a véleményetek róla, megbízható?

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 15:24
1 2
 11/13 anonim válasza:
A domain igénylőlap is azonos...
2013. nov. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Kunci77 válasza:

Azzal még nem lenne baj, hogy tényleg külsőre a tarhely.eu koppintása. Tavaly tavasszal elég jó áron lehetett tőlük szolgáltatást venni (sokkal olcsóbban mint a tarhely.eu -nál) így egyik ismerősömmel akinek elég nagy forgalmú lapjai vannak én is átpártoltam. Kb. augusztusig nem is volt különösebb gond de onnantól kezdett problémás lenni az ügyintézés. Egy domain átregisztráció több mint egy hónapig tartott. Persze ebben benne volt hogy először hibásan töltöttem ki egy adatlapot de erről nem értesítettek, csak 2 hét után fura volt, hogy még nem került át a domain és írtam az ügyfélszolgálatnak akkor derült ki. A megadott telefonszámokat nem vették fel. Szeptembertől már az e-mailekre sem válaszoltak. A telephely természetesen egy telephelyszolgáltatónál van tehát ott gyakorlatilag elérhetetlenek. Ha lehet messzire kerüld el őket!


Arra azért kíváncsi volnék, hogy új megrendelésre reagálnak-e!

2014. febr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egy kicsit a felhotarhely.net-ről!


Ha a kezeim közé kerülne a gazdája valószinüleg kihúzgálnám a fogait!


Történt egy este,hogy felhívott valaki, hogy s.o.s kéne neki egy weboldal, de reggelre ám. Gondoltam mi bajom lehet, megcsináltam. Na a paraszt csak fizetni felejtett el. Hogy mi köze a felhőtárhelyhez?

A telefonszám volt a ludas.

06 70 405 02 84

Ha megnézitek a számot akkor hamar kiderül, hogy ez az oldal is az övé:

[link]


Aztán később vettem észre hogy a felhőtárhely is.

A gáz az az egészben, hogy a csávókám azt mondta, hogy felmondta az előző tárhelyet és elveszett a weboldala.

Ennyire egy mocsok brigádot mint ezek...

Ja, jó ha tudjátok,hogy kik is Ők. Mivel minden publikus így nyugodt szívvel megosztom.


A csávókám:

[link]


A cég tulajdonosa:

[link]

2015. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!