Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudnátok egy olyan feltöltő...

Tudnátok egy olyan feltöltő scriptet mutatni (weblapra) ami mutatja hogy az adott fájlból hány százalékot töltött fel? (filmformátuomokra gondoltam mint pl a . Avi)

Figyelt kérdés

#weblap #feltöltő script
2014. márc. 29. 07:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]

pl..

js-es kell vagy flashes? :)

2014. márc. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Js - ben jobban megbízok :) Köszi
2014. márc. 29. 08:30
 3/12 A kérdező kommentje:
Amúgy ilyenre gondoltam amit linkeltél valóban , csak működőképes kellene :)
2014. márc. 29. 08:34
 4/12 anonim ***** válasza:

amit linkelt az jó, és működő képes, csak be kell állítanod a saját igényeidnek... :-)

viszont .avi, -k nem kisméretű fájlok szoktak lenni, és szervereken a feltöltés és post mérete elégé korlátozott szokott lenni.

Szóval az upload és post maximumokat is célszerű átnézni a php.ini -be.

2014. márc. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sajna nálam nem vált be . . . :(
2014. márc. 29. 14:53
 6/12 A kérdező kommentje:
néztem párat , de valamelyik meg a százaléknál nem jó , feltölti a fájlt azt akkor még 50 százaléknál van . de megpróbálok majd nekifutni mégegyszer a scriptnek hátha sikerül megoldani :)
2014. márc. 29. 14:55
 7/12 anonim ***** válasza:
ha chrome -al csinálod, gondok lehetnek a százalék mérésével JS -el, tapasztaltam én is hogy 10-20% ig megy, megáll, majd hirtelen 100% -ra ugrik.
2014. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nos igen, nagy fájloknál át kell írni a max feltölthető méretet a php iniben. A flashes egyébként megbízhatóbban jelzi a százalékot...
2014. márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem olyan kéne mint pl a youtube felötltő , de akkor szerintem marad az FTP s feltöltés , az százalékot is mutat . :) és ha jól tudom egyes progik mint pl a Total Commander is képes arra (ha véletlen megszakadna) folytatni a feltöltést :) de azért köszi a válaszokat :)
2014. márc. 29. 22:51
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen az a biztos... :) Azért a youtube-os feltöltő egy többszörösen optimalizált cucc. Ne felejtsük el, hogy a google felvásárolta, így nem meglepő, hogy a Chrome-ba hibátlanul megy. Hozzá hasonló ingyenes alternatívát nehéz lenne találni.


Végső esetbe én továbbra is a flash-t javaslom, biztonságosan meg lehet benne írni (magam is csináltam). Tény, hogy manapság html5 és js korában nem divat használni, viszont nekem eddig az működött a legstabilabban.. :)

2014. márc. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!