Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan készíthetnék olyan...

Hogyan készíthetnék olyan honlapot amivel kereshetnék is?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy akik felkeresnék a honlapon mint egy interaktív rendelőbe lépnének be s azért amit mondok valahogy fizetnének.

Dietetikus vagyok és már ezen a portálon is adtam tanácsot. De azt szeretném, hogy amikor nem csak néhány segítő mondatot írok le azt meg is fizessék.( Pl étlapot készítek és küldök tovább, vagy konkrét egyénre szabott tanácsot stb.) Lehet ilyet csinálni?

Olyan lenne ez az egész mint egy nagy netes rendelő:)))



2008. júl. 28. 21:44
1 2
 11/16 anonim válasza:

Szerintem lehet saját magunk is készíteni egyszerűen, tartalmas, nagy látogatottságú weblapokat. Vannak olyan szolgáltatók akik ezt biztosítják számodra, s vannak olyanok is akik még a látogatottságban, szerkesztésben, is segítenek.

(mindenki.lapja.hu,gportal.hu,5mp.hu,abbcenter.com)

Szerintem az első weblap készítést egyedül, tanulva kell elkészíteni ezeken az oldalakon. Saját szerkesztővel rendelkeznek, amelyek által még a HTML szerkesztést is megtanulhatod játszva. Nem érdemes hatalmas összegeket fizetni. Esetleg, ha később nagyon komoly, teljesen üzleti oldalt akarsz, ezek alapján jobban megtudod ítélni miért, s kinek érdemes egyáltalán fizetni.

De ez csak tanács, mindenki maga dönti el, mennyit vesz ki a saját zsebéből.

2008. aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A számodra legegyszerűbb és legolcsóbb megoldás szerintem egy SMSweb-es tárhely.

Ez azt jelenti, hogy regisztrálsz egy tárhelyet akár egy ingyenes tárhelyszolgáltatónál is akár.

Ekkor kapsz egy olyan tárhelyet aminek egy része szabadon hozzáférhető mindenki számára más része viszont csak egy általad megszabott sms díjért érhető el adott ideig a látogató számára.

Íme az ultraweb.hu smsweb lehetőségének és opcióinak leírása: [link]

Persze nagyon sok más is van ezen kívül.


A tárhelyre igazábol nem is kell létrehoznod több tízezer forintért egy honlapot mindössze elég egy fórum rendszer, ahol a látogatók segítséget kérnek aztán te a megoldásodat már az smswebes részről (vagyis pénzes részről) linkeled.

Erre egy szerintem könnyen használható és telepíthető fórum a phpbb nevű fórum portál motor.

Innen ingyen le tudod tölteni: [link]

Magyarítás is letölthető hozzá tehát nyelvi akadály nem probléma.


Így tehát végül ingyen kijöttél (leszámítva azt amit az ultraweb lehúz tőled az smsweb-ért) és nem kell kifizetned még 20.000 forintot sem egy honlapért ami aztán lehet, hogy két hónap után befuccsol.

Csak ne felejtsd el, hogy a jó honlap titka a jó reklámozás és egy kis propaganda.


Ha bármi kérdésed lenne nyugodtan írj akár e-mailt is.

Ha a rendszer kiépítése során bárhol elakadsz szólj, némiképp értek hozzá lévén, hogy webprogramozó vagyok. Ezt nem nagyzolásból mondom, csak azért, hogy méginkább érezd, hogy nem átverni akarlak hanem a te helyzetedet szem előtt tartva segíteni, így hát nem kihúzok a zsebedből x forintot hanem törekszem arra, hogy minél több megmaradjon neked.

A kedves kollégáknak pedig csak annyit, hogy inkább oly módon csinálja meg a szerencséjét, hogy ez senkinek se fájjon... ;)

2008. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Bár még nem fogtam fel teljesen, de ez jó ötletnek tűnik.
2008. szept. 2. 11:20
 14/16 anonim válasza:

A daninet.hu oldal olcsón készít jó minőségű weboldalakat, pl amit mondtál, azt utána érdeklődtem, kb 15-20 ezer forintér meg tudná neked csinálni, és nem kell havi díjat fizetni, karbantartás díjat se, mert komplett mindent tudó adminisztrációs felületet készít minden weboldalhoz, ahol karba tudod tartani a weboldalad.


Árajánlat kérés: [link]


Kérj árajánlatot, mert megéri!

2009. jan. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha a design is fontos, akkor én a poDesign-t ajánlanám, én is velük csináltattam a céges honlapot, 2 fiatal srác, de nagyon értenek a programozáshoz és a design-hoz is, bár mi céges arculatot rendeltünk, így volt az egész 60.000 forint, pedig egy kisebb webáruházat is kértünk, domain nevet, névjegyeket, tollakat, új logót, tényleg mindent
2009. jan. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

linket nem írtam:), nyugodtan hivatkozhatsz rám

(a játéknagykeresre)

[link]

2009. jan. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!