Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Bloggeresek! Hogyan tudom...

Bloggeresek! Hogyan tudom megoldani az alábbi problémát?

Figyelt kérdés
A blogomon (www.retromobiless.blogspot.hu) csinálok egy oldalt. Felveszem a bloglistába, írok bejegyzést róla linkkel, azonban ha kijelentkezek a google fiókomból és rámegyek vagy a bloglistában, vagy a bejegyzésben a linkre, kéri hogy jelentkezzek be. Eleinte próbáltam másik gépen, működött. Most már így sem. Valószínűleg egy személyes beállítás lehet a fiókban. Hogyan tudom ezt megoldani?

2014. júl. 3. 11:01
 1/2 edemmester ***** válasza:
A link az oldal szerkesztő felületére mutat, nem pedig magára az oldalra. Ennek az az oka, hogy ezt adtad meg. És nem ez az egyetlen nemműködő link az oldaladon, mert pl a google+-os résznél ha a képre kattintasz, ott sem működik a link, és a szövegen is rossz helyre mutat. Ez egy eléggé összecsapott munka így, főleg hogy a címkép eleve elfoglalja az egész monitort.
2014. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm az értelmes választ!
2014. júl. 5. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!