Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tetszik ez az oldal?...

Hogy tetszik ez az oldal? Remélem nem annyira rossz! Eddig nem sokaknak tetszett! De most új a dizi!

Figyelt kérdés

2014. júl. 25. 20:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/121 anonim ***** válasza:
40%

7-es és 8-as vagyok

az oldalról továbbra is azt gondolom hogy bámulatosan tökéletes!!


//ennél jobban már nem bírok szarkasztikus lenni:S

2014. júl. 26. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/121 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 7-8-as, örülnék ha linkelnéd az oldalad. Elvégre kíváncsi vagyok te milyet csinálsz, ha ennyire fikázol!
2014. júl. 26. 08:04
 23/121 Drone007 ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem tudom megállni, sajnálom.


Szóval kedves kérdező, ez nem weboldal. Ez egy összekattintgatott webtákolmány. Az oldalsó menük a fejléc, a használt fő betűstílus annyira nem illenek egymáshoz, hogy az már fáj.


1. a látogatók utálnak görgetni, hogy tartalomra leljenek: szép a fejléc de baromira nagy.


2. a sötét oldalak nem jók olvasásra, márpedig nekem az lenne a lényeg, hogy olvasgassanak a látogatók. egy idő után kifolyik az ember szeme. A fantasyhoz (főleg amit te szeretnél bemutatni) sokkal jobban illenek a világosabb paszteles színek. Persze lehet hogy ezt a témát láttad meg és más ötleted nincs.


3. NE használj Comic Sans betűtípust. sehol! semmikor! soha! És ne használj kettőnél több betűkészletet. Jelenleg minimum 5-öt számoltam az oldalon, de sem funkcionalitásban, sem jelentőségben nem megkülönböztethetőek, ezért összezavaróak.


4. tanulj meg helyesen írni, vagy szánj több időt saját magad lektorálására. Elég ciki, hogy az egyik főmenüben az áll "FANATSYRÓL", a többi szöveges tartalomról nem is beszélve. Nem olyan bonyolult helyesen írni, engem most is folyamatosan javít a böngészőm.


5. szerkezetileg: az óra felesleges, a jobb oldali kilóméteres felsorolások feleslegesek. általában a kevesebb néha több. pakold el ezeket a felsorolásokat valami almenübe, akit érdekel úgyis megkeresi.


6. mint fentebb írtam ez nem weboldal, de főleg nem a te weboldalad. Ez a gportál tulajdona. Ami a tied: a szöveges esetleg a képi tartalom (bár úgy sejtem utóbbiakat sem te alkottad). Majd ha egy saját domainen lévő weboldalt mutatsz, amelynek a tárhelyén egy valódi weboldal fog ülni, akkor majd követelheted másoktól, hogy mutassanak jobbat.

2014. júl. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/121 anonim válasza:
Én blogolok, szóval nem igazán tudok hozzászólni a külsejéhez olyan profi módon, mint az előttem lévőkkel. Én a tartalomra figyeltem. A különböző fantasy lényekről szóló ismertető részletes, összeszedett, áttekinthető és, ami a legfontosabb rengeteg olyan dolgot tartalmaz, amelyet máshol nem is láttam. Pedig rengeteg ilyen oldalt ismerek, de ebben van a legtöbb információ. Ha a színvonal megmarad és bővülnek a cikkek akkor jó lesz.
2014. júl. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/121 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Utolsó: Köszi, én is nagyobb hangsúlyt fektetek a szövegre, és a dizájn számomra csak másodlagos. Az az érzésem, hogy mindent megtettem. Csináltam egy komplett CSS-t és nagyon sokat dolgoztam a többin is. Szerintem az oldalt főként nem profik látogatják, így azt gondolom az amatőr olvasók, akik csupán kedvtelésből látogatják a honlapom szépnek és igényesnek találják. Mint ahogy már én is írtam, tudom, hogy lehetne még számtalan fejlesztést beütemezni, és az is tuti, hogy van ennél szebb oldal, de én minden tőlem telhetőt megtettem az ügy érdekében! Mellesleg ez az én honlapom!!! A dizájnt én csináltam, (méghozzá nem a gportál lehetőségeiből)a cikkeket én írom, a külsőt én rakom össze. Néhány kép és dísz is saját szerzemény. Azért mert vennék egy egyedi domain-t jobban az enyém lenne? Ebben nem látok semmi logikát, és a látogatóktól pedig főként pozitív visszajelzéseket kapok! Szerintem a célközönségnek ez egy teljesen korrekt és igényes oldal. A betűtípuson pedig változtatni fogok!

2014. júl. 26. 20:25
 26/121 anonim ***** válasza:

Amiben igazuk van: az oldal főmotorja egy az egyben gportalos, stabil verziójának megírása kb. 30x annyi időbe kerülne számodra, mint amit idáig összesen csináltál. Igan, nem vicc, és nem túlzás.

Amiben igazad van: dolgoztál vele, és jobban néz ki az alap themenél.

Amiben meg mindenkinek igaza van: sok még a javítani való, koránt sem lezárt ügy a design.

2014. júl. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/121 anonim ***** válasza:
Fúúú azért az durva, hogy a szöveg kb. 500 pixel magas, de azért utána még lehet görgetni lefelé vagy 1 percig....igazi profi munka....
2014. júl. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/121 Drone007 ***** válasza:
100%

Na igen, aki a GyK-n felteszi a kérdést hogy "milyen az oldalam, és szerintetek mit változtassak rajta" azt többnyire nem a kritikák érdeklik, csak dicsekedni akar. És amikor megkapja a kritikákat meg az oltásokat, akkor mindenki szemét, mert nem tetszik nekik az oldal. Az meg sem fordul a kis agyában, hogy megfogadjon bármilyen tanácsot (tiszt.kiv.)

Ilyenkor a legérdekesebb kifogások:

- úgyiscsak a barátaimmal nézzük, nekik meg tetszik (gondolod te!)

- ezt majd később kijavítom, most csak gyorsan beszúrtam (na persze...)

- nem profik fogják nézni, másnak meg így is tetszik (elárulom, hogy a hozzánemértők a legszőrszálhasogatóbbak)


és a leghülyébb érv:

- mutass jobbat!


Aki most magára ismert, annak :*

2014. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/121 A kérdező kommentje:
Nagyon sok tanácsot megfogadok! És a kritikákkal sincs bajom, csak a bunkó megindokolatlan kritizálásokon háborodok föl. Példaképpen: ,,net szemét" Na az ilyenektől mászom a falra, a te indoklásaiddal semmi gondom nincsen. Persze érthető és természetes reakció, hogy az ember az első pillanatban foggal-körömmel védi a munkáját, melybe akár órákat is beleölt. Józan paraszti ésszel viszont van abban ráció amit mondasz. Örülök is a segítségeknek, tényleg. A normálisan előadott kritikákkal jól megvagyok! Igyekszem is javítani amiket mondtatok, csakhát, a fejlécet nem fogom tudni, mivel az egész menüt újra kéne kódolnom! Ez az egyetlen egy lesz ami megmarad!Köszön zömmel mindenkinek!
2014. júl. 27. 10:04
 30/121 SimkoL ***** válasza:

'Ti mindig mindent jogosan használtok az oldalatokon??? Nem rajzolhatok mindig egy új rajzot minden cikkhez!!!'

De igen, ha azt akarod, hogy egyedi legyen akkor dolgozz meg érte. Ha a szerkesző program lopott is, de amit vele megalkotol az már a te 'agyad szüleménye' :)

2014. júl. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!