Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tetszik ez az oldal?...

Hogy tetszik ez az oldal? Remélem nem annyira rossz! Eddig nem sokaknak tetszett! De most új a dizi!

Figyelt kérdés

2014. júl. 25. 20:36
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/121 A kérdező kommentje:
Húh, egy apró technikai hibát órákba telt kijavítani! XD De kész!
2014. júl. 28. 14:07
 52/121 anonim ***** válasza:
100%

"Nos, a koromat nem szeretem publikussá tenni, de kívételesen elmondom, hogy 18 éves egyetemista , nőnemű lény vagyok. Hobbim a honlapszereksztés, rajzolás, írás, úszás, és lényegében minden amihez pillanatnyi mámoromban kedvet érzek. Van egy kutyám, így a szabadidő háromnegyedét ő képezi, bár ezt az időt sosem sajnáltam tőle. A honlaphoz is délutáni, illetve esti időpontokban tudok hozzájutni. A fantasy úgy kapcsolódik szerevesen hozzám, hogy írói pályára készülök, így ez a téma nem idegenkedik tőlem. Írás közben a fantasyval kapcsolatos ismereteimet jól tudom kamatoztatni."


Na ne mondd, hogy aki manapság rajzol, úszik, kutyája van, az nem átlagos. Ha nem vagy átlagos, akkor a tetteid, hobbiaid, kedveltségeid sem átlagosak... Nem kell különcködni.


Amúgy, mindenki különleges akar lenni, így mindenki ezzel válik átlagossá.

Bocsi.

2014. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/121 anonim ***** válasza:

most csak nagyobb lett a kép és 2x olyan magas a fekete csík.

az <ul id="menu"> fölött szedd ki az üres bekezdést, és ott lesz a menü, ahol eredetileg akartad.

(am nagyon csúnya megoldás, hogy a baloldali menüt abszolút odateszed)

és a főtáblát tedd már középre :D margin: 0 auto;

(így el lesz csúszva az abszolút pozicionált főmenüd, ezért tedd is oda, ahol megjelenik)

2014. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/121 A kérdező kommentje:

Oké, figyelj, a hobbijaimban vannak átlagosak, de ezen kívül nem ismersz! Van furry karakterem, járok wicca klubba, 9 évesen írtam először egy teljes könyvet, ami igaz nem lett tökéletes, de én akkor is büszke vagyok erre! Mellesleg az alaptörténet sem volt átlagos!!! Gyerekkoromban pedig soha nem voltam gyerekek társaságában, csakis a felnőttek érdekeltek! És hidd el én lennék a legboldogabb, ha olyan lennék mint mindenki más. Nem különcködni akarok, csak az vagyok, és ezt el is fogadom!

Utolsó: igen a fejlécnél pont ez volt a lényeg! :)

2014. júl. 28. 16:00
 55/121 anonim ***** válasza:

A tartalom nekem nagyon tetszik! :D jók a cikkek, és nem más oldalakról kimásolt tucatírás.


A fejléc valóban lehetne kisebb. Az az óra felesleges oda, van órája mindenkinek a számítógépen.


Az a blog, oldalak, szövetségesek stb szerintem jobb lenne oldalt valahol hogy ne kelljen görgetni annyit a következő szöveghez. Sőt ha már ott van a fölső menüben akkor lejjebb egyeltalán nem kell, senki sem szeret görgetni.


A galériát jó lenne még bővíteni, háttérképes oldalakon szedhetsz össze jó képeket még. Lehet hogy nem egyedi, de egy jó fantasy oldaltól elvárható egy bőséges képgyűjtemény is :)


Ha saját képeket teszel fel az jó ötlet de attól is függ, milyen jól csinálod. (a galériában hagyd meg a képeket)


A bannerek tetszenek szerintem jól sikerültek


Én azt javasolnám még a tartalommal kapcsolatban hogy csináljatok leírást filmekben, könyvekben szereplő lényekről is pl tündék, orkok, törpék, kentaurok, hobbitok stb

2014. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/121 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok amúgy, most jutott eszembe hogy még írok pár dolgot


amúgy teljes könyv 9 évesen? :D én 10 voltam amikor fantasy regényt kezdtem el írni és még mindig nem fejeztem be pedig eltelt azóta jópár év :P

Hogy valaki különleges/különc-e vagy sem az egy oldal szempontjából szerintem nem olyan lényeges és ennyiből amit itt vagy az oldalon írtál nem is lehet eldönteni.


ja és google chrome-al néztem, nem volt elcsúszva semmi :)


képszerkesztésre: photoshop, GIMP, PaintTool SAI (pár hónapig ingyenes és nagyon jó, de tényleg)

Én is GIMP-es vagyok amúgy, a SAI-t jobban szerettem de egy idő után fizetős :/


A betűk jók világosszürkén, a fehértől nekem kifolyik a szemem és aztán szedegethetem fel a billentyűzetemről.

2014. júl. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/121 A kérdező kommentje:
Köszi! És igen a cikkek megírására nagy hangsúlyt fektetek! A galéria pedig folyamatosan bővül!
2014. júl. 28. 20:17
 58/121 anonim ***** válasza:
Ez nagyszerű, de a hirdetéseket és az olvasókkal való kapcsolattatást ne itt végezd el. Egyébként a fantázianeveid körét leszűkíthetnéd, idáig 3 különbözőt használsz.
2014. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/121 A kérdező kommentje:
Hogy érted? Igaz több nevet is használok, de az odlaon többen is dolgoznak!!!!
2014. júl. 28. 21:07
 60/121 anonim ***** válasza:
Gyiken, az oldaladon, és a húgodat nem számoltam.
2014. júl. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!