Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tetszik ez az oldal?...

Hogy tetszik ez az oldal? Remélem nem annyira rossz! Eddig nem sokaknak tetszett! De most új a dizi!

Figyelt kérdés

2014. júl. 25. 20:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/121 anonim ***** válasza:
"- ezt majd később kijavítom, most csak gyorsan beszúrtam (na persze...) " - ez technikai elemek esetén igaz lehet. Design esetén teljes mértékben igaz.
2014. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/121 A kérdező kommentje:
Oké, köszi mindenkinek! Én is gondoltam már arra, hogy készítek saját képeket, de nem tudom, hogy ezt milyen képszerkesztővel lehet! Valaki tudna esetleg annyival segíteni, hogy linkel egy ilyen letöltő oldalt?
2014. júl. 27. 17:25
 33/121 Drone007 ***** válasza:

Igazából a képeknél én a grafikai elemekre gondoltam, nem a szövegbe beszúrt képekre.

Tehát pl. az oldalsó menüpontok grafikai részére, a háttér, vagy a keretelemek grafikai megoldásaira.

Ezeknek persze főleg akkor van létjogosultságuk, ha az oldal teljes dizájnja saját alkotás, és így egyedi. Az mindig nagyot üt egy oldalon.


A legjobb képszerkesztő a Photoshop, a profik általában azt használják, de használhatsz egyszerűbb és olcsóbb megoldásokat: Gimp vagy egy kis kedvencem a Hornil StylePix.


Viszont adnék egy jó tanácsot: ha komolyan veszed az oldalt, látod benne a jövőt, akkor érdemesebb lenne otthagyni a gportalt, és egy szinttel komolyabb megoldást választani. Egy ingyenes tárhelyen - pl Hostinger.hu - egy joomla vagy wordpress tartalomkezelő rendszerrel sokkal szabadabban meg tudnád csinálni az oldalad. Persze több vele a munka mint a gportál esetében, de sokkal inkább a tiéd lesz az oldal mint most. Az anyagaidat bármikor átköltöztethetnéd máshova (gportálnál max kimásolgatod a szerkesztőből), és a design esetén is millió variációból választhatsz, és jobban testre is szabhatod őket.

2014. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/121 SimkoL ***** válasza:
0%
'A legjobb képszerkesztő a Photoshop' Ez így ebben a formában nem igaz :)
2014. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/121 A kérdező kommentje:

Oké, én jelenleg Gimp 2-t használok. Oké, most már értem mire gondolsz, és valószínűleg a kézzel megrajzolt képeket fogom egy kicsit ,,átdolgozni" Gimppel, mert képzőművészetire járok, és szerintem az a legegyedibb, amit az ember kézzel csinál! Gondolkoztam már azon, hogy otthagyom a gportált, de egy kicsit még szeretném késleltetni ezt a dolgot. Az oldalnak még nincs elég látogatója ahhoz, hogy bevállaljam a 4. költözést is. Előbb szeretném egy kicsit növelni a látogatottságot, hogy többen olvassák a költözés után is. De az már 100%, hogy nem maradok itt 1-2 hónapnál tovább! Köszönöm mindenkinek!


Utolsó, kifejtenéd légyszíves, hogy akkor te melyiket tartod annak! Csakmert másba belekötsz, de akkor szeretném hallani melyik a ,,legjobb"

2014. júl. 28. 08:31
 36/121 anonim ***** válasza:
SimkoL-nek sajna nincs igaza, nemzetközileg elismerten ez a legjobb képszerkesztő. Persze, ha nem használjuk az "ingyenes" szűrőt. És figyelem, !szerkesztő!-ről volt szó.
2014. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/121 A kérdező kommentje:
Figyelem! Egy kicsit átalakítottam a dizit! A fejléc egyedi!
2014. júl. 28. 10:41
 38/121 anonim ***** válasza:
nehéz kimondani(leírni) a design szót?
2014. júl. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/121 A kérdező kommentje:
Nem, csak így rövidítettem! :D Mellesleg ez már tényleg szőrszálhasogatás! Nem tök mind1, hogy írom? Persze a DESIGN-ről nem mondtál semmit? Én is tud, hogy hívják hivatalosan, nem kell kioktatni. Így is érted nem? Akkor meg?
2014. júl. 28. 11:20
 40/121 anonim ***** válasza:
NEm csak mert 13 éves tinilányok bezélnek így...
2014. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!