Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van igény ilyen blogra?

Van igény ilyen blogra?

Figyelt kérdés
[link]
2014. aug. 8. 05:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.

Ráadásul ennél szarabbul nem is választhattál volna színt, gratulálok, sárga háttérre sárga szöveg.

Tegyél már fehérre fehéret inkább, azt garantáltan senki nem fogja tudni elolvasni.

2014. aug. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenre nincs, ezekre ott vannak a gameplay videók.
2014. aug. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"9:00

Igyekszem minden használhatót összegyűjteni a roncsból. Eddig találtam pár szelet csokit, 2 doboz üdítőt, egy lépésszámlálót, egy öngyújtót, és egy "túlélő kézikönyvet".



9:15

A roncsból kifelé jövet még találtam egy baltát. A gép körül bőröndök hevernek, ezeket átkutatva találtam még pár szelet csokit, és egy zseblámpát, de ezeken kívül semmi használhatót."


Három szóismétlés, két primitíven megfogalmazott bekezdés. Mi az, hogy ott veszi fel a vonalat? Ember? Írni akarsz, vagy csak kiegészíteni? Konkrétan csak épp értelme nincs a blognak.

2014. aug. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért, mi lenne a célod vele? Mert annak ellenére, hogy "túlélő blog", pont hogy a leglényegesebb túlélő infókat hagyod ki belőle. A sátorkészítést elintézed egy mondattal. Ettől senki nem lesz okosabb.


Ha meg csak fiktív történet, "novella" szerűnek szánod: vannak ennél kidolgozottabb sztorik is a neten, az az igazság. :)

2014. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 vagyok... ja hogy ez egy játékmenet... nem szóltam. Inkább #2-eshez irányítalak.
2014. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
uuuu, gáz!
2014. aug. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!