Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lenne igény "háziasszonyos"...

Lenne igény "háziasszonyos" blogra?

Figyelt kérdés
Nem rég elköltöztem a szüleimtől, szóval nekem kell háztartást vezetni, főzni, mosni, takarítani. Néha még most is meggyűlik a bajom egy-egy dologgal, de rájöttem már néhány praktikára, amik bizony jól jöttek volna korábban is. Ezért gondoltam arra, hogy létrehoznék egy blogot, amiben megosztom ezeket, illetve könnyű recepteket kezdő szakácsoknak is... Ráadásul nem egy pesti nagyvárosi nő tippjei lennének (nem minden az IKEÁból pl.), hanem vidékiek számára is elérhető, pénztárca kímélő tippek. Mit gondoltok? Van értelme energiát belefektetni, vagy teljesen felesleges?

2014. máj. 29. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a kutyát se érdekel, de a te dolgod.


Akiben van egy egész minimális kis kreativitás, az már valószínűleg rég tudja a trükkjeid más oldalakról.

2014. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rengeteg háziasszonyos blog van, receptes meg még több. De ha van kedved, csináld magadnak.
2014. máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb. a csapból is a háziasszonyos blogok folynak.
2014. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Miért ne? Igaz, hogy sok van, de szerintem ha jól csinálod, akkor olvasni fogják. Engem érdekelne:P
2014. jún. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!