Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, lenne igény ilyen...

Anyukák, lenne igény ilyen blogra?

Figyelt kérdés

[link]


Eddig milyen? Tegnap kezdtem még csak sok tervem van,de nem vagyok benne biztos,hogy jó úton haladok,mire lenne igény? Ha van egy kis időtök, megírnátok,hogy milyen témákról érdemes írni? Nagyon szépen köszönöm!


2013. máj. 24. 08:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%
Tök jól néz ki az egész így,csak a betűket próbáld valami mással/máshogy,mert olvashatatlan.Beleolvad a környezetébe:))
2013. máj. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Igen az nagyon rossz,de hiába állítom át nem menti el :(


De még próbálkozom :)


Köszönöm szépen!

2013. máj. 24. 08:34
 3/28 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Nekem tetszik, nagyon szépek vagytok! :-)

Az én babám 6 hónapos, biztos nyúlok majd le recepteket.:-)

Írtad, hogy akarsz írni a mozgásfejlődésről. Szerintem ne azt írd le, hogy a nagy könyvben hogy van megírva (azt ezer helyen lehet olvasni), hanem azt, hogy nálatok konkrétan hogy volt.

Olyat is írhatsz, hogy miket szoktatok játszani, milyen játékokat, mondókákat, énekeket szeret a kislányod.

Most ezek jutottak eszembe.:-)

2013. máj. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem,miért nem állítja át,tegnap is egy csomószor átállítottam,meg most is és még sincs semmi változás :(
2013. máj. 24. 08:38
 5/28 anonim ***** válasza:
73%
1-es vagyok.Vagy inkább a hátteret állítsd át síma egyszínűre.Lehet így akár rózsaszín is.Én máris vevő vagyok a banános grízes receptre:)Jó lesz ez,csak így tovább:)
2013. máj. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Naaa sikerült átállítani =)


Köszönöm szépen íz ötleteket!


Igen,mindenképpen úgy írom majd,ahogyan velünk történt :)


Köszönöm őszintén,jól esik,hogy Benneteket érdekel :)


Akkor folytatni fogom =)


Tehetek fel szerintetek akkor több receptet is? :)

2013. máj. 24. 08:42
 7/28 anonim ***** válasza:
73%

Igen, nyugodtan tegyél fel recepteket. :-)

Engem a többi témában is a saját tapasztalatok érdekelnének majd.

2013. máj. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es,köszönöm rajta vagyok a háttéren is,jelenleg az sem akarja az igazat,de megoldom =)
2013. máj. 24. 08:48
 9/28 anonim ***** válasza:
73%
1-es vagyok.Receptek jöhetnek még!:)Kisfiam hat hónapos és bár már a harmadik,de jól jönnek az újabb receptek.A két nagy már rég nem eszik pépeket,így felejt az ember:))Szerintem írj mindíg a napi eseményekről is,legalább nem csak én bosszankodom,ha egész nap ordít a gyerek és lerakni sem lehet:))
2013. máj. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket és a biztatást :)


Részletesebben ki fogok térni akkor a napjainkra,kicsit féltem,hogy unalmas lenne,de akkor írok róla :)

Minden ködösítés nélkül a rossz napokról is :)

2013. máj. 24. 09:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!