Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lenne igény ilyen témájú blogra?

Lenne igény ilyen témájú blogra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hosszú morfondírozás után, de végül elhatároztam, hogy blogot indítok. Írásaimmal legfőképpen fiatal leszbikus lányokat segítenék. Tisztában vagyok azzal, hogy sokan félnek elfogadni önmagukat, és abban a tévhitben élnek, hogy egyedül vannak az érzéseikkel. Tudom, milyen nagy segítség lehet egy ilyen oldal abban az esetben, ha valaki magába zárkózik, és fél szembesülni a tényekkel. Bár én már túl vagyok ezen a nehéz időszakon, szívesen segítenék másoknak. Szerintetek jó ötlet?

2014. jún. 7. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha igényes a blog és van tartalma, ami nem primitív hülyeségekről szól akkor simán.
2014. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Én örülnék ilyennek... eddig milyen stádiumban tart amúgy a dolog?
2014. jún. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bevallom, a kivitelezésbe még nem kezdtem bele, viszont várom a fogalmazásban tehetséges, érdeklődő, elszánt emberek jelentkezését. Sajnos én nem értek túlságosan a blogok szerkesztéséhez, ebben a témakörben is elkelne a segítség. Akit érdekel a kezdeményezés, jó ötletnek találja, és időt szánna rá, kérem jelezze privát üzenetben. :)
2014. jún. 7. 22:49
 4/13 anonim ***** válasza:

Ötletnek nem rossz, csak tényleg, ha általános közhelyekkel akarod megtölteni akkor nem éri meg.

Engem érdekelne a dolog, a helyzetet ismerem, sőt a bonyolultságát nap mint nap tapasztalom és szeretnék segíteni másoknak. Ha van valami konkrét, írj üzenetet mert szívesen részt vennék a dologban.


17L

2014. jún. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Szerintem kitűnő ötlet ! ÉS én is szívesen részt vennék, segítenék a dologban. :)

18/L

2014. jún. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
0%
17-18 évesen tanácsokat akartok adni leszbikus témákban? Miért? Miféle tapasztalat, pszichológia ismeret, kríziskezelési gyakorlat az, amit ennyi idősen meg lehet szerezni ahhoz, hogy te segíts másoknak? Nem megsérteni akarlak, csak komolyan érdekel. Mindjárt negyven éves vagyok és blogot is írok évek óta, sőt, leszbikus is vagyok. Pár blogger barátommal próbáltunk elindítani egy ilyesmit kb. kettő éve, de kudarcba fulladt, mert nem jöttek kérdések. Volt köztünk pedagógus, pszichomókus, egészségügyis és mégsem jött megválaszolandó kérdés. Kezd el, persze, csak ne számíts sokra...
2014. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben vagyok, mint te, a blogokhoz is konyítok kicsit, volt már pár weblapom, ha gondolod tudok segíteni. :)
2014. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, áruld el nekem, mitől lesz valaki értékesebb leszbikus? Miért szeretnéd ennyire képesítéshez, korhoz kötni a tanács minőségét? Hát még, te hogyan terveztél tanácsot adni Fiatal leszbikus lánynak, aki egy évfolyamtársával szemez és képtelen figyelni órán, mert mi van, ha ő is érez valamit? Ha a lány tanácsára ennyire felsőbbrendűen reagálsz, a problémájára miért reagálnál másképp?

Egyetértek veled, hogy a kor több tapasztalattal jár. Többször adtad fel a számlát, többször cseréltél kereket, többször öntötted ki a kávét, többször mentél neki valakinek a boltban, többször vitted szervizbe a kávéfőzőt. Az az x év viszont hogyan adna neked több tapasztalatot az általános iskola/gimnázium kuszaságában?


A próbálkozásotok láthatóan teljesen más célközönségnek szólt, mint ami itt fel lett vetve, ettől kezdve nem értem a lappangó felháborodásodat, hogy más is nekiállna.


Miféle miféle tapasztalat vehet rá, hogy megpróbáljak segíteni másokon? Milyen kríziskezelési gyakorlat? Természetesen, a sajátom. Én is álltam a tükör előtt, ehhez pedig nem kell a felsőoktatás.


Felteszem ugyanazt a kérdést, amit te a legelején: miféle tapasztalat, pszichológiai ismeret, kríziskezelési gyakorlat az, ami megváltoztatná a válaszodat a lánynak, aki azt mondja "lehet beleszerettem a barátnőmbe"?


17L

2014. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Jó ötletnek tartom, szívesen olvasnék egy ilyen blogot, bár én önmagam elfogadásán már túl vagyok. Az is jó lenne szerintem, ha az olvasók meg tudnák osztani egymással a tapasztalataikat. Én a legelső párkapcsolatomban vagyok éppen, és szívesen mesélnék róla, ha ezzel segítenék valakinek. 18/L
2014. jún. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

8. hozzászólónak: "Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!"

Egyebekben támogatom az ötletet továbbra is, csak nem lesz könnyű dolgod.

2014. jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!