Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van egy új honlapom és népszer...

Van egy új honlapom és népszerűsíteni szeretném, jelenthet gondot ha túl sok linkgyűjteménybe vagy egyéb más oldalakra felteszem?

Figyelt kérdés
Mert olvastam egy cikket, hogy ha nem jó helyre tesszük akkor hátrébb is kerülhetünk a google keresőjébe. Szerintem hülyeség, de érdekelne a véleményetek. Mert elvileg nem kerülhetek rosszabb helyre még akkor sem ha mondjuk 0-ás PageRankú oldalon szerepelek nem?
2010. febr. 18. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Azzal hogy más oldalakról rád mutat egy link, az nem jelent gondot (szerintem), még ha sok oldalról is van szó. Nézd pl.: Youtube, több ezer oldalon linkelnek rá, mégse kerül hátrébb. Igazából minél több "backlinket" szerzel, az csak jó lehet, mert a Google robot ezek oldalak vizsgálatával többször eljut a saját oldaladra. És a PageRank érték nem befolyásolja a Google találati listát (úgy tudom legalábbis). Mert ha egy adott témával foglalkozol az oldaladon, és a kulcsszavaid sokszor előfordulnak, értelmes keretek közt (tehát nem lemásolva sokszor csak egy szót, hanem a szövegben gyakran előfordul) akkor jó esélyed van feljebb kerülni a találati listán.

Fontos még ugyan milyen TITLE-t használsz, vagy az oldal url-je (gondolok a barátságos url-ekre), vagy milyen linkeket használsz az oldalon, és milyen szöveggel, de ezek már SEO dolgok.

2010. febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ.
2010. febr. 20. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!