Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mibe érdemes most belekezdeni?

Mibe érdemes most belekezdeni?

Figyelt kérdés
Jövőre egy informatika projektet kell készítsek és már most gondolokozom azon, hogy konkrétan milyen projektbe érdemes belekezdeni? Előszőr Windows Form Application-re gondolotam, de utánaolvasva kissé elment a kedvem (gyakorlatilag halott). Utána következett a Windows Presentation Foundation, de ezzel is nagyjából ugyanaz a helyzet. Ti mi javasoltok?

2015. jún. 24. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem halott, bőven lehet bennük fejleszteni.
2015. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Winform miért lenne halott? Szinte minden asztali számítógépre szánt alkalmazás winform alapú... Azért én azt nem nevezném halottnak :)


De ebből így sok infó nem jött át... Milyen project kell? Mire? Iskola? Magánszorgalom? Munkahely? Van célja? Vagy csak kell valami?

2015. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Célja az, hogy egy plusz diplomát kapjak, tehát nem kötelező, úgyhogy nevezhetjük magánszorgalomnak. A projekt bármilyen lehet, akár mobilalkalmazás, akár egy weboldal, akár egy asztali alkalmazás, bármi .. a web-et annyira nem kedvelem, mobil alkalmazások terén még sokat kell fejlődnöm, így maradt az asztali alkalmazás. Konkrét ötletem még nincs, de első lépésként szeretném elhatározni, hogy winform, wpf vagy valami más, esetleg újabb dologban gondolkodjak. Várom a javaslatokat.
2015. jún. 24. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen előismereted van?
2015. jún. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Foglalkoztam eddig sok mindennel. C++, Java, Android, és Windows Formokkal is.
2015. júl. 4. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!