Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy kezdő webprogramozó/fejles...

Egy kezdő webprogramozó/fejlesztő mennyit keres Magyarországon?

Figyelt kérdés
2015. dec. 9. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokat, főleg munkát.

Terület függő, vidéken munkát is nehéz,

nagy városban, (Pest, Debrecen, Pécs, Győr, Miskolc) kicsit könnyebb,

fizetés pedig változó: Minimálbértől (bruttó 130~ nettó 80 -tól), nettó 200 -ig.

2015. dec. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sok mindentől függ...

én pl papír szerint kezdő voltam, de több éve foglalkoztam programozással...

elmentem minimálbérért olyan helyre ahol rengeteget tanulhattam, igaz más programozást, de az is tetszett...

közben meg kaptam az ajánlatokat havi 100-150 nettóért, amik nem nagy céges munkák, hanem otthonról végezhető fejlesztések, így 2-3-at eltoltam volna egymás mellett simán, mert nem voltak akkora feladatok :)

ha 0-ról nem tudsz, vagy nem mersz neki állni akkor ugye ezek a projektek kilőve...

2 éve dolgozok főállásban és a minimálbér többszörösét kapom :)


az egész szinte rajtad áll! mert ha jól dolgozol akkor az egyik munka hozza a következőt...ami egy idő után már csak macera, mert havi szinten több megkeresésed lesz mint erőforrásod :D


22F

2015. dec. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valtozo es munkahely fuggo, de 140 netto alatt nem sok ismerosom dolgozik.

Persze, full kezdokent, garazscegekben megesik ez alatti is, de azert az a ritkabb.

Jobbak azert 180 nettotol mennek felfele.


Engem anno 230-as nettoval vettek fel egy eleg jo helyre (mondjuk msc diplomam is van es nem "csak csinald a weboldalakat" jellegu a munka).

2015. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egész mozgatórugója, hogy mennyire vagy naprakész és hogy azt a szintet tudod-e tartani, illetve folyamatosan fejlődni. Minél több új technológiát ismersz és tudsz vele dolgozni úgy fog nőni a béred. De teszem hozzá ez itthon többnyire munkahely váltással történik. Ritkán adnak a cégek maguktól bérelemelést, így ha szeretnéd kitolni a fizudat időnként melóhelyet kell váltanod hozzá.
2015. dec. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!