Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Üzemeltetni szeretnék egy...

Kolo92 kérdése:

Üzemeltetni szeretnék egy Online webkamerás felnőtt tartalmú weblapot ehhez szeretnék segítséget kérni!?

Figyelt kérdés
Milyen programozókra lenne szükség?(PHP és egy webdesign elég lenne) Hogy működik a paypass, telefonos, sms-es fizető rendszer? (egyszeri kulcsért kell csak fizetni vagy minden egyes tranzakció lebonyolítása után? Ötleteket információkat várom

2014. nov. 21. 10:53
1 2
 1/16 Tengor ***** válasza:
100%

Ha megvan már a tőkéd egy ilyen beindításához, akkor körben bérelj fel egy tanácsadót, aki ezeket a kérdéseket ki tudja neked deríteni a Google segítségével.

Utána már simán megy a dolog a tanácsadó mindent elintéz, neked csak a pénzt kell csengetned.

2014. nov. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tőke az megvan, tisztán szeretném látni a dolgokat a lehetséges kiadásokról ezért is kérdezem a tanácsadó szerintem másodrangú, az ő részét inkább a hirdetések intézésében szeretném kamatoztatni
2014. nov. 21. 11:20
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Amit most csinálsz, az ugyanaz mint amit a tanácsadódtól kérnél, csak neki fizetned kéne, és képzeld, pont ezért mi sem fogjuk elvégezni ingyen. Erre próbált utalni a kolléga az első válaszban. :)
2014. nov. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

És hogy miért van ez? Feltételezem az oldalad célja a bevétel generálása, tehát te sem vagy hajlandó ingyen dolgozni.


Bár nem tudom hogy mit kell ezen ennyit magyarázni.

2014. nov. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Első körben kell egy grafikus aki a szükséges látványi elemeket megtervezi, elkészíti.

Aztán kell programozó (php), aki elkészíti az alap rendszert. (és esetleg tovább fejleszti az igények alapján)

Az online fizetésre én PayPal -t használnék, elég univerzális.

A telefonos, SMS fizetés nagyon behatárolt (egyes országok, területeken vehető csak igénybe), és felét lenyúlja a szolgáltató.


Maga a közvetítésre kell egy STREAM szerver.

Vannak HTML5 p2p alapon működök, de azok nem jók, mert nem ellenőrizhetőek.

(az is bekapcsolódhat, aki nem kap jogot)


A stream szerverhez, kell egy megjelenítő flash alkalmazás (ezt is le kell progrmoztatni)


A működtetéshez kell egy céges vállalkozói forma, legjobb ha KFT. (Ennek vannak adózási kötelezettségei, lényegében a nettó bevétel fele elmegy adóba)


Aztán a beindításhoz iszonyatos tőke fog kelleni a marketinghez, mert eléggé telített a piac, és újként bejutni, hogy ne veszteséges legyen csak az üzemeltetése is.


Durván saccolva az első év, és beindításhoz minimum ~30 millióra lesz szükséged.

Ennek fele csak a bér adóval, amit a fejlesztőknek, rendszergazdának kifizetsz, + a szükséges hardverek, és szerver elhelyezés.

A másik fele a marketingbe ágyazandó pénz mennyiség, hogy valamit eltudj érni, és megismerhessék az oldalad.

2014. nov. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
#5 És a csajok bérét még nem is írtad. :)
2014. nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Természetesen nem azon van a hangsúly, hogy nem fizetnék érte, de tanácsadóra igazából tényleg a marketing területére gondoltam! A weblap-programozás részére lennék inkább kíváncsi, hogy mégis milyen futamidőre és milyen esetleges költségekre számíthatok, valamint a felvételi elbeszélés során legyen valami átlátásom a dolgokról! Tudom hogy a google a barátom, nem érzem magam hülyének az informatikával kapcsolatban, de ez az internet fizetési rendszer, meg maga az programozói képzésekkel akadtak problémáim amikre nem igazán találok választ
2014. nov. 21. 11:49
 8/16 A kérdező kommentje:
Kft. maga megvan már csak egy név és foglalkozási terület csere szükséges. Igen a problémám a "nagyon jó" adózási rendszerrel azzal van. De gondolkoztam külföldi cég alapításon is a magyar kft pedig csak bedolgozó lenne.. Így azért annyira nem venne le a magyar állam!
2014. nov. 21. 11:54
 9/16 A kérdező kommentje:
H.Tibor87 Köszönöm a válaszát! Úgyérzem kielégítő volt!
2014. nov. 21. 11:56
 10/16 A kérdező kommentje:
Egy olyan céget vagy programozó(kat) tudnátok ajánlani akinek van ilyen téren tapasztalata?
2014. nov. 21. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!