Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mivel népszerűsíthetném a blogom?

Mivel népszerűsíthetném a blogom?

Figyelt kérdés

A blogom url címe : enmintkisokos.cafeblog.hu


Mi a véleményetek a blogról? Mivel tudnám népszerűsíteni? Nem pénzes hordetéselre gondoltam. Ötlet? Véleményezzétek a blogot légyszíves !



2015. dec. 23. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát... nem akarlak lelombozni, de ilyen blogot egymillióan vezetnek, és hát semmi nem fogott meg benne. Kéne egyedi téma, ha népszerűséget akarsz...

Egyébként népszerűsítésre ott van insta meg facebook. Persze ha azért írod mert szereted, akkor folytasd csak.

~Egy blogger~

2015. dec. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van valami ötleted, hogy miről vezessek blogot ? Valami ötlet, amit személyre szabhatnék
2015. dec. 23. 17:42
 3/11 anonim ***** válasza:
készíts videó blogot, ahogy meztelenül megsütöd a diós keksztekercset...
2015. dec. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Antiszociális nimcs szükségem!!!
2015. dec. 23. 18:37
 5/11 A kérdező kommentje:
*Antiszociális válaszokra nincs szükségem!
2015. dec. 23. 18:38
 6/11 uno20001 ***** válasza:
100%

Ugye tudod mit jelent az a szó, hogy „antiszociális”?


[link]

2015. dec. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs ötleted, akkor nem kell blogot vezetni ennyi. De mondom folytasd ha szereted, de ne várj ezzel nagy olvasottságot...
2015. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már nem azért, de tudom mit jelent. Pontosan ezért írta!. Mert hát ugye a közösségellenes az azt is jelemti, hogy elbaromkodik egy viszonylag komoly kérdést és nem hagyja, hogy értelmeseket kérdezzünk ! Ez nem elég 'közösségellenes' neked ??
2015. dec. 29. 00:00
 9/11 anonim ***** válasza:

"komoly kérdés" ezen jót nevettem így reggel. :-D

Közösség és esztétika ellenes a te oldalad, és az a lila szín...

(És ez még asszony csemete szerint is, szóval nem csak az én kétoldali ízlésficamom mondja) :-D

2015. dec. 29. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

:)

Ezen az oldalon mi számít komoly kérdésnek ? :D

Fogalmam sincs mi baja van mindenkinek a lilával,de most ez legkevesebb. A tartalom számít, és ezt főképp azoknak írnám, akik azt írták, hogy valami egyediről írjak. De miről? Erre a kérdésemre is sok választ kaptam ( Ha nem tudsz miről blogot írni ne írj !). Az egyedi blog alatt azt értik,hogy személyes témában ? Hogy egy kamasz tinilány életét találjam ki? Vagy hogy bulvár blog legyen ? Nos ezekből is van épp elég... Esetleg gasztro blog ? Vagy az életem minden egyesnapját írjam le ? Ki kíváncsi erre, ki vagyok én, hogy érdekelné az embereket... Egyébként meg nincs szabad téma. Ezért választani kell egyet. Nem az számít, hogy ki miről ír, hanem az, hogy ki hogyan írja azt le. Nekem a versmondókon is mindig azt mondták " Nem számít mondják-e azt a verset amit te. Az számít kimondja jobban" . Na miután felvázoltam egy könyvtárat arról, hogy milyen szinten nincs már blog téma, valaki tud még mondani ötletet ? :)

2015. dec. 30. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!