Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mivel népszerűsíthetném a blogom?

Mivel népszerűsíthetném a blogom?

Figyelt kérdés

A blogom url címe : enmintkisokos.cafeblog.hu


Mi a véleményetek a blogról? Mivel tudnám népszerűsíteni? Nem pénzes hordetéselre gondoltam. Ötlet? Véleményezzétek a blogot légyszíves !



2015. dec. 23. 14:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Vannak népszerűek, amik nem csak szöveg, hanem videók, videóblog formájában is megy.

Ha csajosat nézünk, pl. van aki egyszerű smink trükköket mutat, de akadnak barkács, és főzős is, ahol pl. egy-egy olcsó, egyszerű étel elkészítését végigmutatja.

(És nem azzal kezdi hogy vegyen egy XY zöldséget "mert minden kertben megtalálható", de én még a nevét se hallottam... pl. Tipikus TV paprika műsor, hanem alap dolgokat. Kicsit vicces lesz a következő, de pl. volt olyan gazdag ismerősöm (lány), aki frissen került albérletbe, kicsit önállósulni kezdett, és zacskós leves elkészítésénél elakadt már ott hogy forraljon 0,5 liter vizet. Telefonon kérdi hogyan kell "elindítani a tűzhelyt", szerencséjére olyan gáztűzhely volt, amit gombnyomással be is lehet gyújtani, így a gyufa/gázgyújtó használatát nem kellet átvenni, a következő kérdése az volt hogy a zacskós levest zacskóstól kell mint a rizst, vagy külön, és zárólag, miután örült hogy kész a kaja: "hogyan tudom elfújni?", lehetett hallani a telefonba ahogy próbálja elfújni. jó ez az egyik véglet. )


Szóval arról írj amit tudsz, szeretsz, ha lehet képekkel, de még jobb ha videóval egészíted ki.

Ha érdekes, jó, egyedi akkor sokan követni fognak, és egymásnak ajánlani.

2015. dec. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!