Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Érdekelne-e titeket egy...

Érdekelne-e titeket egy könyvesblog?

Figyelt kérdés

Nemrég indítottam egy blogot, amin értékeléseket írok könyvekről, és a fő téma az olvasás. Azt szeretném tudni, érdekelne-e titeket?

Ez a blog: www.booker.blog.hu



2016. márc. 13. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
olvasni csak a film felíratott szeretem :S
2016. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
remek reklám
2016. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 V.Tina válasza:
Ha tényleg az érdeklődés a kérdésed célja, engem érdekelne, és megköszönném, ha egy rendes linket is mellékelnél :P :D ;)
2016. márc. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem speciel nem.
2016. márc. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ki a fene vagy te, hogy érdekeljen a véleményed egy adott könyvről?
2016. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
rendes link: [link]
2016. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Kérdezőnek: Szerintem nagyon jó olvasónaplók ezek.

Ide nem érdemes kirakni a weboldalad, mert itt mindenki beleköt, még akkor is ha több ezren néznek nap mint nap, és jó az amit csinálsz Ez pl. velem történt


Válaszolóknak: Ti meg ha nem lennének ilyen oldalak akkor valószínűleg nem lenne honnan puskáznotok a kötelező olvasmányokhoz.

2016. márc. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden könyvesblog érdekel, kivéve a Vörös Pöttyös és társai félék. De azokat se ellenzem, mivel örülök ha valaki olvas, mivel jó eséllyel mire felnő másféle könyv is érdekelni fogja, vagy valahogy legalább megszeretteti az olvasást.
2016. márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!