Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hostinger tárhelyre Wordpresst...

Hostinger tárhelyre Wordpresst telepítettem, mi annak az oka, hogy hihetetlenül lassú az oldalak betöltődése?

Figyelt kérdés
Nézhetem az admin-felületet vagy magát az oldalt, teljesen lassú (majdhogynem használhatatlan az egész).

2016. márc. 22. 11:25
 1/8 Argloss ***** válasza:
100%
Az ingyenes csomaghoz nem adnak túl sok erőforrást.
2016. márc. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1 +1

WP alá rendes szervert / üzleti tárhelyet raksz, vagy lassú...

Ennek a probléma gyökere a rendszer szerkezetében van, hogy millió egy pluginnal lehessen bővíteni, mindezt keresztül-kasul egymással össze kapcsolva.

Ennek az ára az általad is észlelt hatalmas rendszerigény.

2016. márc. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fizetős csomagom van, nem ingyenes.
2016. márc. 22. 14:44
 4/8 kerdezzoo12 válasza:

Én ingyenes csomagot használok, de néztem több weboldalt is akik elvileg fizetőst használnak és náluk is ez a probléma.

Teljesen használhatatlan. be se jönnek a weboldalak.

ez pedig nem az első eset.

Gondolkodtam rajta, hogy fizetős csomagot veszek, de így akkor ..

Arra kérlek, hogy oszd meg velem, másokkal, hogy mely csomagot használod, mióta és mi a tapasztalatod.

Nagyon sokat segítenél ezzel!!!


Üdv

2016. márc. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kerdezzoo12 válasza:
100%

Ja és a saját weboldaluk is a hostinger.hu alig jön be...

iszonyat lassú, vagy be se jön. :D

kész vicc...

2016. márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Alulméretezett szerveren, túlméretes létszám van. Azaz, a szolgáltatás nem megfelelő. Keress más szolgáltatót! Én eddig, amerikai szervereket használtam, de az utóbbi időkben elgurult a gyógyszerük, így nem hosszabbítottam. (...mint régi ügyféltől, majdnem a dupláját akarták kérni... nem párezerről beszélünk.)
2016. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az ingyenes csomagtól eggyel nagyobb (Prémium) csomagot használom.


A Google (ingyenes) Bloggeren volt egy blogom, működött mindig rendesen. .. a Hostinger-es (Prémium) tárhelyre telepítek egy Wordpress-t, bővítmények még nincsenek rajta, de már olyan, mint a tetű (=iszonyú lassú).


A Hostingert azért választottam, mert van cpanel, nagyon sok automatikus (telepítési és egyéb) lehetőség van, tehát lehet rajta tanulni, kísérletezni ... a direktlink-védelem stb. is ingyen van (ezek itt a jó oldala), viszont a szolgáltatás valós színvonala egyszerűen a nullához közelít (=lassú, mint a tetű).

Ez a szolgáltatás így gyakorlatilag piacképtelen ... ugyanaz, mint mikor a Steam-en csak félig van kész a játék, már eladó, egy hét múlva pedig kihátrál mögüle a fejlesztő, de a terméket tovább árulják.


A Wordpress-ről: nem rossz, nem rossz, de ez is csak egy „felfújt hólyag“, amivel folyton csak a baj van. Tud valaki esetleg egy normális, egyszerű, könnyen kezelhető, kis erőforrásigényű blogmotort?



Konklúzió:


A HOSTINGER TITKA: ALULMÉRETEZETT SZERVER, TÚLMÉRETEZETT FELHASZNÁLÓI LÉTSZÁMMAL PÁROSULVA.


(ha féláron adják, akkor se vedd meg, mert gyakorlatilag (majdhogynem) használhatatlan; tanulni, kísérletezni, gyakorolni, telepítgetni lehet vele, de „éles“ használatra (a tapasztalatok alapján) alkalmatlan!)

2016. márc. 23. 16:16
 8/8 anonim ***** válasza:
a hostinger az egyik leggányabb tárhelyszolgáltató. szerintem
2016. márc. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!